Новости клуба «Гелиос»

Сергій Кравченко пропустить матч з "Балканами"

Вінгер "Геліоса" не допоможе партнерам по команді у недільному матчі 18 туру Першої ліги сезону 2017/18 рр. з командою із Зорі.

Дмитро Денисюк - арбітр матчу "Геліос" - "Балкани"

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив суддівські призначення на поєдинки 18 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

"Геліос" - "Десна" - 0:0. Звіт про матч

У домашньому матчі 17 туру першості України у Першій лізі "Геліос" розійшовся миром з "Десною" із Чернігова.

"Геліос" - "Десна" - 0:0. Світлини матчу

Вашій увазі у світлинах моменти матчу 17 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр., в якому "червоно-чорні" на своєму полі поділили очки з чернігівською "Десною".

"Геліос" - "Десна" - 0:0. Відео матчу

Вашій увазі відеонарізка найкращих моментів матчу 17 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр., у якому "Геліос" на домашній "Геліос-Арені" поділив очки з чернігівською "Десною".

"Геліос" - "Десна" - 0:0. Matchday. Як це було

Сьогодні, у понеділок 16 жовтня, "Геліос" в домашньому матчі 17 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. зіграє з чернігівською "Десною".

Матч "Геліос" – "Десна" у прямому ефірі

У понеділок, 16 жовтня, "сонячні" в рамках 17 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. зіграють на своєму полі з "Десною" із Чернігова.

Максиму Єрохіну - 20!

Футбольний клуб "Геліос" від щирого серця вітає з днем ​​народження голкіпера першої клубної команди Максима Єрохіна.

Вітаємо!

Футбольний клуб "Геліос" від щирого серця вітає сильну частину любителів футболу з Днем захисника Вітчизни та Днем українського козацтва.

Олександр Шандор - арбітр матчу "Геліос" - "Десна"

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив суддівські призначення на поєдинки 17 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

Сторінки