Друга нічия "сонячних" тінейджерів

Команда "Геліос-Академія" у домашньому матчі 10 туру першості Харківської області 2018 року розійшлася миром з "Олімпіком" з Ізюмського району.

26.06.2018 - 09:00

До поєдинку підопічні Анатолія Серьогіна та Віталія Комарницького підійшли з серйозними кадровими проблемами. З різних причин тренерський штаб колективу не зміг виставити на гру навіть на половину бойової стартовий склад. Проте, молоді гравці "Геліос-Академії", багато з яких відразу після фінального свистка вирушили на випускні бали у своїх школах, зробили все можливе, щоб проявити себе на полі з найкращого боку.

На 25 хвилині зустрічі "сонячні" тінейджери вийшли вперед. Гостей з Ізюмського району засмутив Володимир Євстратенко (на світлині)- 1:0.

Перевага "червоно-чорних" зберігся до перерви, але з відновленням матчу після відпочинку "олімпійці" досить-таки швидко відігралися. На 47 хвилині в їх складі відзначився Руслан Шаповалов. 1:1.

Такий результат, що приніс "сонячним" другу нічию у першості, зберігся до фінального свистка. "Геліос-Академія" набрала 8 очок та на трохи поліпшила своє турнірне становище. Начасі вона восьма у турнірній таблиці групи А обласної першості.