Команди "Геліоса" - лідери загального заліку

Після матчів 17 туру "сонячні" колективи U-15 та U-17 вийшли в одноосібні лідери загального заліку у групі 2 Першої ліги першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2017/18 рр.

22.05.2018 - 13:15

"Червоно-чорні" на своєму полі ударно зіграли з однолітками з команд ДЮСШ-2 Дніпра, взявши великі звитяги.

Старші підопічні тренера Андрія Перцухова розгромили дніпровських візаві з рахунком 8:2. Вже у першому таймі хлопці "Геліоса" U-17 забили п'ять м'ячів, чим, по суті, зняли всі питання про переможця в матчі. Ну а по перерві гольова феєрія продовжилася - м'яч ще п'ять разів побував у воротах, при цьому вже обох команд. Голів у другому таймі могло бути й більше, але голкіпер "сонячних" Валерій Заратуйка зумів парирувати відразу два (!!!) 11-метрових, що були призначені в його ворота.

Авторами ж голів "сонячних" в матчі стали Дмитро Олейнічук, Олександр Кондрашенко, Данило Даниленко, Віталій Заратуйко, а також Денис Лотош та Даніїл Фомін, які оформили по дублю.

Матч "Геліос" U-17 розпочав в такому складі: Валерій Заратуйко, Микита Єфімов, Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Владислав Козловський, Данило Кондратович, Дмитро Олейнічук, Павло Соляник, Даніїл Фомін, Денис Лотош, Віталій Заратуйко; на заміну виходили Олександр Кондрашенко, Ілля Чулак, а в запасі залишилися Ілля Лідо, Віталій Бабак.

1. "Геліос" - 42 очки (м'ячі 56-18)

2. "Сталь" Кам'янське - 40 очок (м'ячі 64-24)

3. "Шахтар" Кривий Ріг - 32 очка (м'ячі 44-19)

4. "Олександрія-Аметист" - 32 очки (м'ячі 23-12)

З суперниками із Дніпра негостинно обійшлися й 15-річні підопічні Сергія Ужченка. Точні удари у виконанні Вадима Кіктенка та Владислава Синявина, а також дубль Артура Корольова принесли їм впевнену перемогу з рахунком 4:0.

Поєдинок "Геліос" U-15 почав в наступному складі: Дмитро Рачинський, Микита Шаповалов, Кирило Люшуков, Вадим Кіктенко, Ярослав Єрьоменко, Дмитро Кузьменко, Єгор Малець, Владислав Онищенко, Євгеній Федоров, Владислав Синявін, Артур Корольов, на заміну виходили Антон Кухаренко, Данило Витєгоров, Айдін Ахмєдов, Арсеній Максименко, Данило Каськов, Денис Пуляєв, Ярослав Янчук.

ДЮФЛ України-2017/18. Перша ліга. U-15

"Олександрія-Аметист" - "Голкіпер" Запоріжжя - 4:1

"Геліос" - ДЮСШ-2 Дніпро - 4:0

ХФК "Пенуїл" Кривий Ріг - "Шахтар" Кривий Ріг - 0:4

ДЮСШ-12 Дніпро - "Схід" Харків - 0:3

"Сталь" Кам'янське - ДЮСШ Люботин - 2:2

1. "Шахтар" Кривий Ріг - 37 очок (м'ячі 38-14)

2. ДЮСШ Люботин - 36 очок (м'ячі 49-20)

3. "Олександрія-Аметист" - 34 очки (м'ячі 36-12)

4. "Схід" Харків - 32 очка (м'ячі 36-17)

5. ДЮСШ-2 Дніпро - 32 очка (м'ячі 30-23)

6. "Геліос" - 29 очок (м'ячі 32-20)

Становище лідерів групи 2 в загальному заліку

1. "Геліос" - 71 очко

2. "Шахтар" Кривий Ріг - 69 очок

3. "Олександрія-Аметист" - 66 очок

4. ДЮСШ-2 Дніпро - 60 очок

У заключному - 18-му - турі першості-2017/18 "сонячні" зіграють в гостях з криворізьким "Шахтарем".

Підписуйтесь на клубний канал в Telegram, щоб бути в курсі всіх новин.