Курс на Чернігів

Футболісти, тренерський штаб та обслуговуючий персонал "Геліоса" вирушили на календарний матч 34 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. з "Десною".

18.05.2018 - 11:45

Поєдинок "Десна" - "Геліос" відбудеться у суботу, 19 травня, на полі чернігівського стадіону імені Юрія Гагаріна. Початок - о 17:30.

Прес-служба футбольного клубу "Геліос" проведе традиційний текстовий онлайн репортаж матчу, посилання на який з'явиться безпосередньо у день гри. Крім цього, ми запропонуємо вам посилання на пряму відеотрансляцію зустрічі, яку будуть вести господарі поєдинку.

Курс на Чернігів "сонячні" взяли сьогодні вранці на клубному автобусі. На жаль, у завершальному поєдинку поточної першості "Геліос" знову не зможе зіграти у своєму оптимальному складі. Через травми та пошкоджень партнерам не допоможуть капітан команди Сергій Лобойко, вінгери Вадим Абєлєнцев та Сергій Кравченко, а також півзахисник Олександр Медведь, який травмувався напередодні від'їзду. Залишився вдома і 17-річний голкіпер Микита Овчаров.

З позитивних кадрових новин варто відзначити повернення Євгенія Чепурненка та Антона Котляра, які відбули одноматчеві дискваліфікації. Також проти "Десни" зможе вийти на поле й Ігор Луценко (на головній світлині), який після вилучення у поєдинку з "Полтавою" отримав бан лише на один поєдинок.

Після приїзду до Чернігова "сонячні" оселяться у готелі, а ввечері проведуть планове тренування, в ході якого ознайомляться з полем домашньої арени "Десни".

 

Прес-служба ФК "Геліос"