Олександрійські звитяги

Переможно завершилися гостьові матчі команд "Геліос" U-15 та U-17 у 16 турі першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України (група 2 Першої ліги) з однолітками з колективів "Олександрія-Аметист".

14.05.2018 - 16:45

Старші підопічні Андрія Перцухова гостинних господарів розгромили з рахунком 4:1. По одному голу забили Денис Лотош, Даніїл Фомін, Дмитро Олейничук та Віталій Заратуйко.

Матч "Геліос" U-17 провів у такому складі: Валерій Заратуйко, Микита Єфімов, Микита Повторіхін, Кирило Задорожний, Данило Даниленко, Данило Кондратович, Дмитро Олейничук, Павло Соляник, Даніїл Фомін, Денис Лотош, Віталій Заратуйко; в запасі перебували Віталій Бабак, Ілля Чулак, Ілля Лідо, Владислав Козловський.

Перегравши "Олександрію-Аметист", 17-річні "сонячні" зберегли за собою перше місце у групі. У їх активі 39 очок. На другому місці розташовується "Сталь" з Кам'янського, у якій 37 балів.

Три очки в Олександрії взяли й молодші підопічні Сергія Ужченка. Точні удари у виконанні Вадима Кіктенко та Владислава Онищенка принесли "червоно-чорним" перемогу з рахунком 2:1.

Поєдинок "Геліос" U-15 провів у такому складі: Дмитро Рачинський, Данило Витєгоров, Дмитро Кузьменко, Єгор Малець, Кирило Люшуков, Вадим Кіктенко, Ярослав Єрьоменко, Владислав Онищенко, Євгеній Федоров, Владислав Сінявін, Артур Корольов, на заміну виходили Антон Кухаренко, Микита Шаповалов, Микита Волинець, Айдін Ахмєдов, Арсеній Максименко, Данило Каськов, Денис Пуляєв.

Виграш у "Олександрії-Аметист" - восьма перемога 15-річних вихованців академії "Геліос" у сезоні. Маючи 26 очок, вони посідають шосте місце у групі. Лідирують люботинська ДЮСШ (35 очок) та "Шахтар" з Кривого Рогу (34 пункти).

У 17 турі (20 травня) "сонячні" на своєму полі зіграють з колективами ДЮСШ-2 з Дніпра. 15-річні дніпряни йдуть на сьомому місці в групі, маючи 17 очок, а 17-річні - п'яті у турнірній таблиці з 25 балами.

 

Прес-служба ФК "Геліос"