Анатолій Серьогін: "Стандартні положення вийшли на перший план"

Післяматчева прес-конференція тренера "Геліоса" Анатолія Серьогіна та головного тренера "Гірника-Спорт" Сергія Пучкова.

12.05.2018 - 22:45

- До сьогоднішньої гри проблеми зі складом, на жаль, нікуди не пішли, - поділився Анатолій Серьогін. - Були заявлені нові хлопці, що дозволило нам хоча б вийти на гру. Лазарет також повний. Дискваліфіковані на цей матч нікуди не поділися. Тому ми, природно, відчували певні кадрові проблеми. По грі що можу сказати - важка була "галявина". За таких погодних умов стандартні положення виходять на перший план. Ми забили на один менше. Останній гол я не беру до уваги. Це була груба помилка, вона могла бути, а могла не бути.

- Чи вважаєте Ви, що гол "Геліоса" - це досягнення в тих умовах, в яких опинилася харківська команда?
- Стандартне положення - це чисто виконавська майстерність. А гол, забитий з гри, завдяки певним тактичним діям команди, я вважаю - це досягнення. Стандарт - прямий удар без розіграшу - це, чисто, виконання Антона Кічі.

- На установці знаходили якісь особливі слова для команди, щоб налаштувати гравців?

- Це занадто багато чого ви хочете від мене. Такою інформацією я ділитися не буду.

- В цілому, як позначилася на команді пропущена у попередньому турі гра?

- Не на кращий бік. Однозначно випали з певного тижневого циклу. Справа навіть не в тому, що випали. У будь-якому випадку кадрові проблеми не закриваються. Ті люди, які прийшли, вони не можуть закрити, тому що вони  до сезону не награвалися, і не можуть так відразу влитися у команду. Тому сьогодні вийшло, як вийшло.

 

Головний тренер гостей з Горішніх Плавней Сергій Пучков після перемоги над "Геліосом" стримуватися у похвалах підопічним не став.

- Я подякував хлопцям за ту гру, яку вони показали сьогодні тут, в Харкові, - розповів Пучков. - Хороша бойова гра, гідний суперник. Я сказав на установці, що гра за шесть очок. Це команди, які знаходяться з шестого по десяте місце. Визначалася подальша доля команд. Ми перемогли, піднялися на шосте місце. Хотілося б ще раз подякувати хлопцям за ту самовіддачу, яку вони проявили.

 

Прес-служба ФК "Геліос"