Іванов відсторонений від суддівства, спостерігач арбітражу - теж + відео

Комітет арбітрів Федерації футболу України оцінив роботу арбітра з Донецької області у матчі 31 туру Першої ліги сезону 2017/18 рр. "Геліос" - "Полтава".

08.05.2018 - 14:00

Комітет арбітрів ФФУ (надалі - КА ФФУ) вивчив відео всього зазначеного вище матчу і зазначає про те, що всі рішення, які були прийняті арбітром були правильні, за виключенням суперечливого епізоду, що наводиться далі:

45 хв. − захисник гостей у спробі завадити взяттю воріт з боку команди господарів падає на свій правий бік, підставляючи спину удару по воротам. Ця спроба у вигляді збільшення об’єму власного тіла спрямована на перекриття лінії воріт зазнала невдачі тому, що м’яч влучає у верхню частину руку у місці, де вона примикає до плеча. Арбітр, займаючи оптимальну позицію і маючи сумніви, вирішує продовжити гру і не приймає жодного рішення. На думку КА ФФУ йдеться про хибне рішення і, особливо про таке, що протирічить духу гри, а також положенням Правила 12 в частині, де зазначається про навмисність гри рукою. В цьому випадку арбітр повинен був зупинити гру, призначити 11У на користь господарів та винести ЧК (червону картку. – прим. прес-служби ФК "Геліос") гравцю гостей за ЗОГМ (зрив очевидної гольової можливості. – прим. прес-служби ФК "Геліос"). КА ФФУ тимчасово відсторонила арбітра та спостерігача арбітражу цього матчу аж до наступного засідання Комітету, під час якого буде визначений остаточний термін відсторонення.

 

Підписуйтесь на клубний канал в Telegram, щоб бути в курсі всіх новин.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос" 

за матеріалами офіційного сайту Комітету арбітрів ФФУ