Сезон для Сергія Кравченка завершено

Вінгер "сонячних" вибув з гри після важкої травми, отриманої у гостьовому матчі проти "Волині".

02.05.2018 - 22:30

На 68-й хвилині поєдинку 30 туру "Волинь" - "Геліос" Сергій Кравченко був замінений на Антона Котляра. Поле луцького стадіону "Авангард" гравець покинув на ношах, після чого був доставлений до одної з місцевих лікарень. Туди ж після матчу відправилася і вся команда. На жаль, забрати Кравченка з собою до Харкова партнери не змогли - Сергій залишився у лікарні для повного обстеження.

Воно засвідчило сильний струс мозку та пошкодження поперекового відділу хребта у Сергія Кравченка. Лише за кілька днів він зміг повернутися з Луцька до Харкова, і навіть став очевидцем домашнього матчу "сонячних" з "Полтавою".

Що до термінів відновлення Кравченко, то нинішнього сезону він на полі вже не з'явиться - поточна першість для нього завершена. Як не згадати, що травма Сергія - не єдина кадрова проблема, з якою останнім часом зіткнулися "сонячні". Нині у лазареті колективу перебувають Владислав Зайчук та Сергій Лобойко. Лише недавно до гри повернувся Вадим Абєлєнцев, але до повноцінної участі у матчах команди він ще не готовий. Відчували проблем зі здоров'ям Сергій Погорілий та Ігор Кошман.

До того ж, з матчу у матч "Геліос" втрачає гравців через дискваліфікацію. Так, у виїзному поєдинку 32 туру з "Рухом" (6 травня) з цієї причини не зможуть зіграти Антон Котляр, Ігор Луценко та Євгеній Чепурненко.

 

Прес-служба ФК "Геліос"