"Волинь" - "Геліос" - 2:0. Matchday on-line + ТВ-трансляція. Як це було

Сьогодні, 27 квітня, в гостьовому матчі 30 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. "Геліос" зіграв в Луцьку з місцевою "Волинню".

27.04.2018 - 08:15

47 хвилина. 2:0... Андрій Яковлев ... Форвард господарів справа пішов від Гранкін, прибравши м'яч під себе, а потім з лівої ноги точно пробив по центру воріт.

40 хвилина. 1:0... Андрій Яковлев. Успіх лучанам принесла розрізаюча атака справа. Яковлев змістився в штрафний в центр та низом пробив влучно в ближній кут. Сидоренко виявився безсилим врятувати команду.

Пряма трансляція матчу.

Поєдинок на полі луцького стадіону "Авангард" розпочнеться о 18 годині.

А починаючи з 17:00, прес-служба футбольного клубу "Геліос" поведе текстову трансляцію поєдинку. Крім цього, короткі онлайни матчу будуть вестися у офіційних групах клубу в Facebook та в Twitter, а також в Stories Instagram. Приєднуйтесь!