Старт з перемоги та поразки

Команди U-15 та U-17 дитячої академії футбольного клубу "Геліос" відкрили весняну частину сезону 2017/18 рр. у першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

16.04.2018 - 13:45

Волею календаря ігор у другій групі Першої ліги, "сонячні" на своєму полі в рамках 12 туру прийняли ровесників з команд "Сталь" міста Кам'янське. Плани на матчі у юних гравців "Геліоса" були виключно переможними, але вони реалізувалися, на жаль, не у повній мірі.

Порадували молодші підопічні тренера Сергія Ужченка. Влучні удари у виконанні Владислава Онищенка (з пенальті), Ярослава Єрьоменка та Владислава Синявина принесли "Геліосу" U-15 велику перемогу з рахунком 3:0.

Матч зі "сталеварами" "червоно-чорні" розпочали в наступному складі: Дмитро Рачинський, Назар Крутько, Даніїл Витєгоров, Дмитро Кузьменко, Єгор Малець, Вадим Кіктенко, Данило Каськов, Владислав Онищенко, Євген Федоров, Владислав Синявін, Артур Корольов; на заміну виходили Антон Кухаренко, Микита Шаповалов, Кирило Люшуков, Андрій Мірошниченко, Артем Коваленко, Ярослав Єрьоменко та Арсеній Максименко.

Були близькі до перемоги й старші вихованці тренера Андрія Перцухова. У матчі з кам'янчанами вони вели в рахунку 3:0, але перевагу не втримали. Більш того, гості створили запаморочливий камбек та виграли 5:3. У складі 17-річних вихованців "Геліоса" голами відзначилися Віталій Заратуйко та Данило Даниленко, який оформив дубль.

Матч зі "Сталлю" "Геліос" U-17 розпочав у такому складі: Валерій Заратуйко, Микита Єфімов, Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Владислав Козловський, Павло Соляник, Олександр Кондрашенко, Данило Кондратович, Денис Лотош, Данило Фомін, Віталій Заратуйко; на заміну виходили Дмитро Олейничук та Микита Повторіхін.

У 13 турі (22 квітня) "сонячних" чекають вояжі до Дніпра до однолітків з колективів "ДЮСШ-12".

 

Підписуйтесь на клубний канал в Telegram, щоб бути в курсі всіх новин.

 

Прес-служба ФК "Геліос"