Благодійний фонд допомоги дитячому футболу ФК "Геліос"

Футбольний клуб "Геліос" звертається до всіх любителів харківського футболу, до всіх тих, кому небайдужий справжній "сонячний" футбол рідного Харкова.

12.04.2018 - 14:00

У період зростаючого падіння рівня життя все складніше й складніше з кожним днем ​​знаходити можливості та засоби для забезпечення нормальної життєдіяльності всіх структур професійного футбольного клубу. Керівництво футбольного клубу "Геліос" робить все як можливе, так і неможливе, щоб у ситуації, що складається,найменше страждали юні вихованці дитячої академії клубу, яка працює на благо всього харківського футболу ось вже більше десяти років.

Зараз близько 350 юних футболістів осягає ази Гри мільйонів у семи вікових групах. Своїм непідробним азартом та бажанням ставати краще, зростати у професійному плані та прогресувати фізично, проводити час не на вулиці у безглуздому хитанні і у пошуку сумнівних пригод, а грати в улюблену гру, вони заряджають величезним позитивом та змушують робити багато для подальшого існування Академії. Але, часом, при вирішенні майже щоденних питань виникають досить ґрунтовні перепони, а їх подолання можливе лише при хорошій фінансовій підтримці.

Виходячи з цього, ми, футбольний клуб "Геліос", і звертаємося з проханням про надання посильної фінансової допомоги Благодійному фонду допомоги дитячого футболу клубу. Не сумніваємося, що навіть мінімальна допомога повернеться сторицею тому, хто її надав. Всі кошти Фонду йтимуть виключно на розвиток дитячого клубного футболу. А його кошторис, повірте, досить-таки чималий.

Внести добровільні пожертвування на рахунок Благодійного фонду допомоги дитячого футболу футбольного клубу "Геліос" можна через термінали "Приватбанку" або ж у додатку "Приват 24". Для цього необхідно:

 

1. У платежах набрати код ФК "ГЕЛІОС" - 32563034

2. Дочекатися появи всіх реквізитів Благодійного фонду

3. У призначенні платежу вибрати - "безповоротно фінансова допомога на розвиток футболу"

4. Внести гроші

 

Футбольний клуб "Геліос" буде вдячний за фінансові пожертви у будь-якому розмірі. Тільки разом ми зможемо підтримати дитячий "сонячний" футбол Харкова на нормальному рівні забезпечення!

 

З повагою, футбольний клуб "Геліос"