U-19. "Маолдіс" - "Геліос" - 1:1 | ФК Геліос Харків

U-19. "Маолдіс" - "Геліос" - 1:1

З виїзної нічиєї стартувала у весняній частині першості України U-19 (група 3 Першої ліги) команда "сонячних" тінейджерів.

11.04.2018 - 19:00

Вихованці Віталія Комарницького та Анатолія Серьогіна результативно з'їздили у Дніпро до однолітків з команди "Маолдіс".

Перший тайм матчу пройшов здебільшого під диктовку господарів. Вони більше володіли м'ячем та гостріше атакували. Гол в їх виконанні, як кажуть, назрівав, і визрів на 30-й хвилині. 1:0.

До честі "червоно-чорних" духом вони не впали, і після перерви змогли ситуацію на полі не тільки вирівняти, а й відзначитися бажаним голом. На 80-й хвилині його автором став Іван Омеляненко. Йому вдався відмінний по точності та за красою удар з-за меж штрафного точно в дев'ятку. 1:1.

Такий результат не змінився до фінального свистка. Набравши у поєдинку по одному заліковому балу, і "Геліос", і "Маолдіс" залишилися у турнірній таблиці групи при своїх: маючи в активі по 14 очок, команди продовжують бути сусідами, займаючи, відповідно, четверте та п'яте місця.

"Маолдіс" U-19 - "Геліос" U-19 - 1:1

Голи: ????? (30). Іван Омеляненко (80).

"Геліос" U-19 (стартовий склад): Микита Овчаров, Ілля Середа, Владислав Гайдар, Андрій Рудаков, Владислав Шинкаров, Антон Стадник, Володимир Євстратенко, Іван Омеляненко, Іван Биков, Даніїл Фомін, Михайло Матвієнко; на заміну виходили Степан Кравченко, Микола Серветник, Андрій Гончаренко, Тимур Коваленко, Максим Лук'яненко, Марк Сировой.