Ігор Рахаєв: "Ця перемога потрібна була для впевненості" + відео

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса", а також його колеги з "Оболоні-Бровар" Володимира П'ятенка.

07.04.2018 - 22:15

- Перш за все, хочу подякувати футболістам за самовіддану гру, яку вони сьогодні показали, - поділився враженнями Ігор Рахаєв. - У попередніх іграх, які ми програли, була невпевненість в собі. Ця перемога потрібна була для впевненості, щоб хлопці відчули, що вони можуть грати в футбол. У тренувальному процесі одне, а в грі - інше. Слава богу, сьогодні виграли, це добре. Спасибі уболівальникам за підтримку, було приємно.

- Питання з приводу поля. Як воно, витримало після зими та весняних заморозків?

- Поле у хорошому стані, це плюс працівникам стадіону. Ми місяць тренувалися на штучному полі, вчора тільки одне тренування провели тут. Гравцям важко було звикнути у першому таймі. Але хлопці - молодці, добре зіграли.

- Сьогодні забили гол після стандарту. Це домашня заготовка або по ситуації хлопці розібралися?

- Стандарти ми розігруємо, це природно. Ми й другий м'яч могли забити, бий Діма Гранкін головою, а не ногою.

Наставник київських "пивоварів" Володимир П'ятенко на післяматчевому спілкуванні з журналістами багатослівним не був. Як наслідок, він залишився без додаткових питань, а лише поділився своїми враженнями від поєдинку.

- Я вважаю, що все-таки ми не заслуговували сьогодні поразки. Ми дуже добре підготувалися до гри з "Геліосом", знали всі слабкі та сильні сторони, знали, як вони грають. Думаю, що сьогодні ми перегравали команду "Геліос", але, на жаль, один епізод вирішив долю матчу. На наш жаль, помилки при стандартах в нас повторюються.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"