Артем Козлов: "Здорово, що на всю команду зіграла моя особиста вдача"

Нападник "Геліоса" - про переможний гостьовий матч з "Нафтовиком-Укрнафта" (1:0), складнощі проведення поєдинку та свій гол.

20.03.2018 - 09:00

- Артем, як враження від прем'єрного офіційного матчу року?

- На жаль, так склалося, що погодні умови зіграли велику роль. Ми налаштовувалися на боротьбу. До матчу було зрозуміло, що успіх прийде до того, хто саме таку силову боротьбу витримає. Але незважаючи на це, ми все ж намагалися грати у футбол, більше використовувати пас. Гра, за великим рахунком, йшла до помилки. Однак і до голу у нас були хороші моменти в першому таймі, які ми мали реалізовувати. Взяти хоча б мій гол, який був скасований через положення поза грою. Також, на мою думку, в одному з моментів був чистий пенальті після падіння Дмитра Гранкіна, але арбітр вирішив інакше. Проте, ми виграли, і це добре.

- Що трапилося у епізоді, коли ти забив м'яч у ворота "Нафтовика-Укрнафта", але гол не був зарахований?

- Помічник арбітра зафіксував положення поза грою. Коли і як, я так і не зрозумів. Начебто, я знаходився поруч із захисником, але зумів випередити його і зіграти на добиванні. Загалом, неоднозначний момент. Подивитися б його з бічної камери.

- "Геліос" місяць готувався до сезону у Туреччині на природних полях. Але, повернувшись додому, команді довелося перейти на штучне поле, та й матч з "нафтовиками" пройшов на "синтетиці". Наскільки цей фактор ускладнював становище?

- Ми тиждень перед матчем працювали на штучному полі. Готувалися, можна сказати, у схожих умовах, відпрацьовували особливості гри на такому покритті. У матчі ж сильно позначалася погода. Було складно грати саме у своєму стилі. Ігор Рахаєв вимагає, аби ми грали в пас, як правило - короткий, але втілити в життя таку гру в тих умовах було дуже складно. Ми намагалися, щось більш-менш у нас виходило, але далеко не все.

- До перерви "Геліос" мав гарну ігрову перевагу, але команди вирушили відпочивати за рахунку 0:0. Про що у роздягальні просив Ігор Рахаєв?

- Він вказав нам на те, що у нас вкрай мало ударів по воротах. А немає ударів, то звідки ж у нас зможуть з'явитися голи. Тренер зажадав від нас великих атакуючих дій. І на підступах до штрафного "нафтовиків", і безпосередньо там. Просив він нас і частіше загрожувати воротам здалеку, з середньої дистанції. Ми повинні були діяти агресивніше.

- Підсумкова перемога "Геліоса" закономірна?

- Думаю так. "Нафтовик" - сильна команда, вона зуміла дати нам добрий бій. Обидві команди знаходилися у рівних ігрових умовах, але ми змогли виграти. Повторюся: це була гра до помилки. У чомусь здорово, що на всю нашу команду зіграла моя особиста вдача. Я перебував поруч, коли охтирський захисник помилився, і зміг потім забити переможний гол. Я задоволений тим, що забив, і дуже задоволений, що команда виграла і взяла три очки.

 

Прес-служба ФК "Геліос"