ТМ. "Геліос" - "Динамо" Мінськ, Білорусь - 0:2

Поразкою завершилася контрольна зустріч "сонячних" на зборі у Туреччині з віце-чемпіонами Білорусі із мінського "Динамо".

01.03.2018 - 14:00

Результат матчу на користь "біло-блакитних" визначили два швидких голи. Вже на 12-й хвилині успіхом увінчалася разюча атака динамівців через лівий фланг. А за шість хвилин вони знову стрімко розкрили правий край оборони харків'ян, потім перевели м'яч на протилежний фланг, а вже звідти пішла гольова передача у центр штрафної "сонячних". Втім, у футболістів "Геліоса" були всі підстави на те, що через штучний офсайд гол буде скасований, але суддівська бригада взяття воріт все ж зарахувала. 0:2.

Два швидкі голи харків'яни так і не відіграли. З перших хвилин матчу відчувалася їх недостатня фізична міць. Як-не-як, а вони вийшли на поєдинок під серйозним тягарем від дворазових тренувань, у яких "червоно-чорні" продовжують готуватися до весняної частини сезону, а заразом - і проводити контрольні спаринги. Футболісти "Динамо" виглядали свіжіше й швидше. І саме завдяки своїм кращим кондиціям, вони у підсумку домоглися перемоги.

Розслаблятися в стані "Геліоса", а, тим більше, посипати голову попелом через невдачу, ніхто не буде. Часу немає на це. Свій наступний товариський поєдинок турецького збору команда проведе в суботу, 3 березня. Суперник - білоруський клуб "Слуцьк".

 

Прес-служба ФК "Геліос"