Антон Кіча: "Напередодні "Алашкерту" ми трохи "наїлися"

Півзахисник "Геліоса" - про останній турецький товариський матч із вірменським "Алашкертом" та хід зимової підготовки команди, у цілому.

21.02.2018 - 20:15

- Антон, матч з вірменами завершився першою зимовою поразкою "Геліоса". Що зумовило такий результат поєдинку?

- Ми розпочали матч якось невпевнено. Поки розхиталися, поки прокинулися, поки зловили потрібний ритм гри, а "Алашкерт" нам вже забив. Гол вийшов якимось абсолютно непотрібним та необов'язковим. Він став наслідком позиційної помилки ззаду. Потім у нас були моменти і зрівняти рахунок, і навіть довести матч до перемоги. Однак був пенальті у наші ворота. Його в хорошому стилі парирував наш молодий воротар Микита Овчаров, але арбітр відразу поставив другий 11-метровий. Все це виглядало якось безглуздо. В принципі, ми намагалися до самого фінального свистка піти від поразки. Десь позначалося те, що ми грали під навантаженнями. В останні дні отримали дуже сильні, я вважаю, навантаження. Хотілося б відзначити і поле, яке було не самої гарної якості.

- Чи дійсно навантаження, під вантажем яких команда підійшла до матчу, були такими сильними?

- Напевно, так. Можна сказати, ми трохи "наїлися" і свіжості нам явно не вистачало. Але, незважаючи на це, всі хлопці намагалися виконувати установку тренера, щось виходило, а щось - ні. Розумію, що тренерський штаб по грі зробить висновки і донесе їх до нас. Будемо рухатися далі.

- Наскільки робота у Туреччині відрізняється від тієї, що була у Харкові під час стартових циклів підготовки?

- Я не можу сказати, що вона тут у нас важче, ніж була у Харкові. У Туреччині ми більше уваги приділяємо тактичній роботі та роботі на полях нормальної якості з м'ячами. Не забуваємо і про загальнофізичні та спеціальні навантаженнях. Наприклад, за два дні до матчу у нас було насичене тренування на піску. Попрацювали ми на ньому добре.

- У Харкові були три товариські перемоги з великим рахунком, а у Туреччині маємо перемогу, нічию і тепер ось - поразку...

- На мій погляд, в контрольних спарингах рахунок неважливий. Так, хочеться перемагати, так як перемоги додають впевненості, додатково мотивують. Однак головна мета контрольних матчів: засвоїти і показати у дії всі вимоги тренерського штабу. "Алашкерту" ми програли, хоча діяли на полі, як на мене, добре. У поразці я особисто не бачу нічого страшного. Важливо все вчасно проаналізувати, а потім не допускати подібних помилок у матчах чемпіонату країни.

- Команда вже більше місяця працює під керівництвом Ігоря Рахаєва і його тренерського штабу. Наскільки злагодженим вже є взаєморозуміння футболістів з тренерами?

- Упевнений, в команді всі хлопці чудово розуміють, що вимагає наш тренерський штаб. Ми рухаємося вперед поступово. Час до поновлення сезону у нас ще є.

- Попереду, згідно з планом збору у Туреччині, кілька днів відпочинку, потім другий цикл роботи. Чи вистачить сил на заключний етап зимової підготовки?

- Вистачить. Зараз трохи відпочинемо, наберемося нових сил, нових емоцій та з ними продовжимо підготовчу роботу. У "Геліос" зібрані виключно професіонали своєї справи. У нас ніхто не нарікає, а все свідомо та сумлінно виконують свої обов'язки.

 

Прес-служба ФК "Геліос"