ТМ. "Динамо-ХНУВС" - "Геліос" - 0:6. Відео

Вашій увазі нарізка голів у товариському матчі "сонячних" із земляками-аматорами з команди "Динамо-ХНУВС".

Нагадаємо, що вже на другій хвилині матчу, який проходив на штучному полі "Динамо-Арени" Харківського національного університету внутрішніх справ, гравці "Геліоса" повели в рахунку. Мети досяг удар головою у виконанні Сергія Кравченка. На жаль, цього гола немає у представленому відео.

До перерви "сонячні" відзначилися ще чотири рази: Антон Кіча оформив дубль, свій прем'єрний гол за команду провів Євгеній Чепуренко, а ще один забитий м'яч став наслідком автоголу. 5:0.

У другому таймі був забитий лише тільки один гол. На 60-й хвилині поєдинку відзначився ймовірний новачок "червоно-чорних". 6:0!