ТМ. "Геліос" - "Авангард" - 2:1. Світлини

Влучні удари Артема Козлова та Ігоря Кошмана принесли "сонячним" вольову перемогу у першому спарингу 2018 року.

22.01.2018 - 16:45

Тренерський штаб Ігоря Рахаєва задіяв у поєдинку з краматорцями всіх гравців команди, а також виконавців, які перебувають на перегляді. Виняток склали лише капітан колективу Сергій Лобойко та голкіпер Максим Єрохін. Вони після травм у перші дні зимової підготовки працювали за індивідуальними програмами.

Перша половина матчу вийшла "сухою". Гру вели "сонячні", добившись хорошої ігрової переваги над суперниками, але ті, у свою чергу, періодично різко контратакували й мерзнути вартовому воріт "Геліоса" Денису Сидоренко не дозволяли.

По перерві співвідношення сил на полі несильно змінилося. І ставка на контригру принесла на 67-й хвилині успіх гравцям "Авангарду". В їх рядах влучним ударом по володіннях Микити Овчарова відзначився хтось із футболістів, що знаходиться на перегляді. 0:1.

Вели в рахунку гості з Краматорська недовго - лише три хвилини. Фланговий рейд у штрафну "Авангарду" гравця, що перебуває у "Геліосі" на перегляді, завершився падінням - рефері зустрічі зафіксував фол та призначив 11-метровий. З "точки" переконливо пробив Артем Козлов - 1:1.

Гол "сонячних" помітно надихнув, і за час, що залишився у поєдинку, вони знайшли можливість, аби вирвати перемогу. На 83-й хвилині Ігор Кошман втілив у гол флангову атаку партнерів. 2:1 - "Геліос" відкрив 2018-й рік вольовою контрольною перемогою.

Свій наступний спаринг зимової підготовки першості 2017/18 рр. "червоно-чорні" проведуть у понеділок, 29 січня. Суперник - "Нафтовик-Укрнафта" з Охтирки.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"