Зимовий розклад "сонячних"

Став відомий план підготовки "Геліоса" до весняної частини сезону 2017/18 рр.

10.01.2018 - 09:45

Відпустка у підопічних нового головного тренера команди Ігоря Рахаєва завершиться 15 січня. Два дня піде у футболістів на медичне обстеження. Починаючи з 17-го числа, вони почнуть повноцінну зимову підготовку.

Пройде вона в три цикли. Два перші етапи роботи тривалістю по вісім днів кожен будуть проведені в рідному Харкові. Ранкові заняття у тренажерному залі поєднуватимуться з вечірніми тренуваннями на полі. На домашній період підготовки до весни у "Геліоса" заплановано проведення трьох контрольних спарингів. Їх точні дати проведення та суперники ще уточнюються.

7 лютого "сонячні" відправляться до Туреччини, де до 7 березня проведуть третій цикл підготовки. В рамках перебування на середземноморському узбережжі гравці "Геліоса", за традицією, будуть як тренуватися, так і проводити спаринги. Повна ясність з графіком товариських матчів у Туреччині буде ближче до вильоту команди на збір.

По прильоту до Харкова команда розпочне безпосередню підготовку до стартового туру весняної частини першості. Нагадаємо, згідно з календарем, офіційно друга частина сезону повинна буде стартувати 18 березня поєдинками 23 туру. "Геліос" чекає виїзний матч з охтирським "Нафтовиком-Укрнафта".

 

Прес-служба ФК "Геліос"