ФК "Геліос" - 15 років!

Сьогодні, 1 грудня, футбольний клуб "Геліос" відзначає 15-ту річницю свого народження.

01.12.2017 - 08:30

15 років - досить-таки солідний вік за мірками нашого нинішнього футбольного сьогодення. Ми горді тим, що за минулі роки "Геліос" не загубився на турнірних просторах першостей України, що наша команда - амбітна й самобутня "особистість" у когорті колективів Першої ліги.

Прекрасно та краще за будь кого ми знаємо про всі свої недоробки. Простіше за просте вказувати комусь на помилки, проте зовсім не помічати власні проблеми. Це не наша доля! Нас турбують виключно власні питання: якість гри команди, її положення у турнірній таблиці першості, взаємини зі своїми самими відданими вболівальниками та фанатами.

Ми віримо в те, що попереду в нас, футбольного клубу "Геліос", виключно світле майбутнє. Шлях до нього аж ніяк не встелений трояндами. Він тернистий та складний, але виключно під час подолання труднощів можна стати краще і сильніше. А дорогу, як то кажуть, подужає той, хто йде!

Від щирого серця у річницю 15-річчя клубу хочеться побажати не тільки собі і всім причетним до життєдіяльності ФК "Геліос", а й просто всім-всім-всім звичайним любителям футболу, здійснення всього, що бажається, благополуччя, процвітання і здоров'я. Ставте перед собою виключно амбітні цілі і робіть максимум можливого, аби досягти їх!

Не маємо сумнівів в тому, що у весняній частині поточної першості наша перша клубна команда сповна реабілітується за всі невдачі першої частини сезону і буде радувати переможними результатами, підкріпивши їх своєю натхненною грою. Нехай буде так!

 

З любов'ю та найкращими побажаннями,

"сонячна" команда футбольного клубу "Геліос"