Жовто-червоний кондуїт "сонячних"

В рамках підбиття підсумків виступу "Геліоса" у першій частині першості сезону 2017/18 рр. звернемо увагу на дисциплінарні стягнення.

21.11.2017 - 10:30

У матчах за участі "сонячних" арбітри винесли 119 попереджень, або в середньому - майже по 6 (!!!) за гру. Крім цього, були п'ять випадків вилучення футболістів з поля. 58 раз жовта картка пред'являлась гравцям "Геліоса", 61 - їх суперникам. Тричі "червоно-чорні" закінчували поєдинки в меншості, а два рази - в неповному складі виявлялися їхні опоненти.

У домашньому матчі 15 туру з "Рухом" харківці обійшлися зовсім без стягнень з боку арбітра. Це був єдиний такий випадок у першій частині першості. В інших календарних поєдинках гравці "Геліоса" без попереджень не залишалися. Що до суперників, то лише гравці "Сум" в поєдинку 7 туру змогли стримати "сонячних" без дисциплінарних покарань. Але та гра, нагадаємо, ознаменувалася бездарною роботою рефері Петренко із Одеси, який робив все можливе, аби "Геліос" не виграв.

Лідером "Геліоса" по частині покарань від арбітрів є Дмитро Скоблов. У матчах першої частини сезону він отримав 11 попереджень. До речі, за цим показником він є лідером у всій Першій лізі. Другим у команді щодо кількості попереджень йде Сергій Кравченко, у якого в пасиві сім "гірчичників".

Достроково з поля арбітрами вилучалися Ілля Глушицький (домашній матч з "Кременем"), Ігор Кошман (виїзна гра з "Гірником-Спорт") та Сергій Кравченко (виїзний матч з "Інгульцем").

 

Штрафний кондуїт "Геліоса" сезону 2017/18 рр.

 

11 попереджень - Дмитро Скоблов

7 попереджень - Сергій Кравченко (+1 вилучення)

5 попереджень - Ігор Луценко

4 попередження - Владислав Кравченко, Володимир Шопін, Артем А. Козлов, Ілля Глушицький (+1 вилучення)

3 попередження - Віталій Субочев, Дмитро Гранкін, Вадим Счастливцев

2 попередження - Сергій Лобойко, Олександр Томенко, Ігор Кошман (+1 вилучення)

1 попередження - Андрій Скарлош, Денис Сидоренко, Вадим Абєлєнцев, Максим Зеленевич

 

Попередження й вилучення, як відомо, безпосередньо позначаються на показниках команди у рейтингу "Чесна гра". Першу частину першості "Геліос" завершив, маючи у даній номінації середній бал 7.6061. Це десятий показник у лізі.

В окремо взятому матчі найбільший бал в залік рейтингу "сонячні" отримали у вже згаданому матчі з "Рухом" (8.500), а найменший - в поєдинку 16 туру з "Гірником-Спорт" (6.571).

 

Прес-служба ФК "Геліос"

 

 

Поза конкуренцією – форварди та Субочев (все про голи та гольови передачі "Геліоса"-2017/18)