Леонід Гайдаржи: «Були передумови до повного розгрому»

Післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера «Жемчужины»

04.11.2017 - 18:45

Ми програли матч вже в першому таймі. Було дуже складно по ходу гри перебудуватися. Особливо середина першого тайму показала, що нам буде вкрай складно добути тут якісь очки, тому що спочатку було видно, що наша команда або злякалася, або ще якісь причини. Я бачу причину нашої поразки в тому, що рівень наших гравців не відповідає рівню першої ліги. Команда виграла другу лігу і увійшла в першу практично тим же складом, який виграв другу лігу. По ходу чемпіонату ми хотіли зміцнити певні позиції. Але, виявилося, що рівень тих гравців, які прийшли до 1 вересня і прийшли вільними агентами, не відповідає тим вимогам, які пред'являються до командам першої ліги.
Якщо порівнювати нашу команду і «Геліос», то у наших гравців за плечима буквально 16-18 матчів на рівні першої ліги. Цього мало, щоб ми могли складати належну конкуренцію таким командам, як «Геліос». «Геліос» багато років грає в першої ліги і перевершує нас в підборі гравців, в організації гри і так далі, і тому подібне.

Рахунок по грі. Добре, що в другому таймі ми не пропустили, хоча були передумови до повного розгрому в сьогоднішньому матчі. Мені важко переживати такі поразки. Нам доведеться з президентом футбольного клубу зробити певні висновки на майбутнє.

Намагатимемось  в матчах, що залишилися зіграти досить успішно, якісно. Спробуємо виправити ситуацію. Наскільки це нам вдасться, покаже час. Сьогодні ж вже по ходу першого тайму напрошувалися відразу три заміни. Але, нажаль, у нас є хворі хлопці і травмовані, що не поїхали з нами. І дискваліфіковані через перебір жовтих карток. Ці хлопці нам би сьогодні допомогли. Коли немає належної конкуренції, то окремі гравці можуть собі дозволити певні вольності, неприпустимі на рівні команд першої ліги. Якщо друга ліга нас прощала - ми були сильнішими, ми були більш організованими, то тут все спливає на поверхню, і як лакмусовий папір, все видно - що ми вміємо, і над чим нам потрібно ще працювати.

Прес-служба "Геліоса"