Луценко з "Жемчужиною" не зіграє

Досвідчений захисник, що є капітаном команди після травми Сергія Лобойко, не допоможе партнерам у суботньому матчі 20 туру.

четвер, листопада 2, 2017 - 08:45

У поєдинку попереднього календарного туру з "Авангардом" (1:1) Ігор Луценко був попереджений. Ця картка виявилася для нього критичною - тепер він буде змушений пропустити одну гру через дискваліфікацію.

Буде кадровий некомплект і в стані гостей з Одеси. Як і Луценко, через перебір жовтих карток на полі не з'явиться захисник "Жемчужини" Сергій Петько.

Нагадаємо, матч "Геліос" - "Жемчужина" відбудеться 4 листопада, у суботу, на "Геліос-Арені". Початок - о 14 годині.

Зустріч команд у Одесі в 3 турі (30 липня) завершилася мінімальною перемогою "Геліоса" - 1:0. На 37-й хвилині єдиний переможний м'яч красивим ударом з-за меж штрафного забив Дмитро Скоблов. А на 34-й хвилині Дмитро Гранкін не реалізував пенальті, пробивши з "точки" у стійку воріт господарів поля.