З Днем народження, рідний Харкове!

Футбольний клуб "Геліос" від щирого серця вітає всіх земляків з Днем народження міста Харкова.

23.08.2017 - 05:45

Бажаємо нашому улюбленому місту процвітання та благополуччя. Хочемо, щоб життя в ньому з кожним новим днем ​​було все краще та все комфортніше, щоб міські парки та сквери радували око чистотою і порядком, вулиці й провулки зустрічали ідеально рівним асфальтом, дорожні затори зникли зовсім, міська транспортна інфраструктура, в цілому, працювала на благо всіх харків'ян, а не була для них випробуванням на кшталт виживання в джунглях.

Ми, "сонячна" команда футбольного клубу "Геліос", любимо Харків! "Геліос" був, є й буде залишатися виключно харківським клубом!

Наше бажання та прагнення радувати своєю грою справжніх любителів футболу Харків непохитне! Ми віримо в те, що вже дуже скоро нам вдасться повернути рідний та улюблений Харків до футбольної еліти України - Прем'єр-лігу національного чемпіонату! Знаємо, що на цьому нелегкому шляху нам буде значно легше й простіше при максимальній підтримці своїх відданих уболівальників, яких клуб та команда ніколи не зраджували, яким зберігали й зберігаємо вірність з самого першого дня свого існування. А, до речі, 1 грудня цього року футбольний клуб "Геліос" відзначить своє 15-річчя.

Ми горді тим, що є харків'янами, що відтепер знову проводимо свої домашні матчі на рідному клубному стадіоні "Геліос-Арена", який є одним з найстаріших у місті. Розвиваючи та підтримуючи клубну інфраструктуру, ми робимо свій внесок у розвиток та прогрес рідного міста. Віримо, що наша праця не залишиться непоміченою. Віримо, що з кожним новим матчем трибуни на "Геліос-Арені" будуть заповнюватися все краще й краще. Приходьте на домашні матчі "сонячної" команди Харкова. Будьте на "сонячної" стороні футбольного Харкова!

Вітаємо Вас з Днем народження улюбленого міста! Ми разом - непереможна сила!

 

"Сонячна" команда ФК "Геліос"