Євген Петренко - арбітр матчу ПФК "Суми" - "Геліос"

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив суддівські призначення на поєдинки 7 туру першості України у першій лізі сезону 2017/18 рр.

середа, серпня 16, 2017 - 11:45

Матч ПФК "Суми" - "Геліос", який відбудеться в суботу, 19 серпня (початок - о 17:00), на сумському стадіоні "Ювілейний", проводитиме суддівська бригада на чолі з 33-річним Євгеном Петренко із Одеси.

На лініях йому допомагатимуть Дмитро Запороженко та Ігор Рибченко (Запоріжжя).

Резервний арбітр - Павло Децюк (Чернігів).

Спостерігач арбітражу - Ігор Павленко (Вінниця).

Одеський арбітр Петренко в цьому сезоні дебютував у першості України серед клубів Першої ліги. На даний момент він відсудив три матчі. У 1 турі сезону він проводив гру "Рух" - "Колос" (1:0), в 3-му - "Авангард" - "Волинь" (2:1), в 4-му - "Гірник-Спорт" - " Десна "(0:2). Крім цього, Євген Петренко судив матч другого попереднього етапу розіграшу Кубка України "Нікополь" - "Арсенал-Київ" (0:1).

У цих поєдинках одесит виніс гравцям команд 14 попереджень, та один раз пред'явив червону картку. Вилучення було у матчі "Рух" - "Колос". На 74-й хвилині з поля безпосередньо був вилучений гравець команди гостей Леонов.

З семи голів, забитих у згаданих матчах, один був проведений з пенальті. У грі "Гірник-Спорт" - "Десна" гості відкрили рахунок на 69-й хвилині після точно виконаного Філіпповим 11-метрового. Більше Євгеном Петренко пенальті в матчах не призначалися.