Сергій Сизихін: "Сподіваюсь, ми будемо збирати повний стадіон" + відео

Прес-конференція головного тренера "Геліоса" після гри 6 туру з "Нафтовиком-Укрнафта".

13.08.2017 - 20:15

- Перш за все, хочу подякувати хлопцям за самовіддачу в таку жарку погоду і привітати з перемогою. Вітаю також з перемогою уболівальників, яких з кожною грою все більше і більше. Сподіваюся, ми дійдемо до того, що будемо збирати повний стадіон. Вітаю керівництво. Всіх з перемогою.

Що стосується самої гри, тренер ніколи не буває повністю задоволений. Я сьогодні значною мірою не задоволений діями на футбольному полі. Тому є кілька причин. Перш за все - погодні умови, які не дозволили продемонструвати видовищний, швидкісний футбол. Другу причину я бачу в тому, що ми втратили на початку гри через травму нашого лідера Сергія Лобойко. Забитий м'яч, напевно, трохи розслабив гравців нашої команди, і на футбольному полі не знайшлося лідера. Дуже шкода, що Лобойко отримав травму.

Ми намагалися в перерві струсити футболістів. Говорили, що почали грати після забитого м'яча не в свою гру. Були розриви між лініями. Не працювали наші фланги. Це ті вимоги, які ми намагаємося прищепити футболістам. Ми не бачили цього в першому таймі і, в принципі, перший тайм залишав бажати кращого.

Другу половину матчу ми провели грамотніше - в плані строгих позицій. Не скажу, що було багато моментів. Швидше - стовідсоткова реалізація: два моменти - два голи. Біля своїх воріт ми не дали практично нічого зробити. Вважаю, що результат вийшов закономірним.

- У вас в команді є футболісти, які вміють добре бити здалеку. Чому сьогодні було так мало дальніх ударів?

- За статистикою, в тих видовищних, переможних іграх, які ми проводили, коли була агресія, коли була швидкість і багато гострих передач вперед, ми наносили за матч не менше 17 ударів по воротах. Тому я з вами згоден. Немає забитих м'ячів без ударів. Хоча й були непогані моменти - Діма Гранкін приклався. Але цього дуже мало.

Ми робимо акцент на установках на те, що нам потрібно якомога більше бити. Але удари повинні бути підготовленими. Напевно гравці на футбольному полі приймали рішення, що немає ситуацій для ударів.

Будемо розбиратися, будемо працювати. Ми абсолютно ще нічого не зробили. На кожну гру ми налаштовуємося, як на останню. Тому, в принципі, після сьогоднішньої гри можу повторити те, що я казав після матчу в Черкасах: результатом задоволений, а грою - не зовсім. Тому будемо працювати, будемо покращувати свою гру і намагатися більш видовищною грою радувати наших уболівальників.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"