Сергій Сизихін: "Перемогли завдяки затишку, теплоті та атмосфері свого стадіону"

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

26.07.2017 - 21:15

- Перш за все, вітаю хлопців, керівництво, уболівальників з тим, що ми пройшли цей етап. Що стосується гри, я б розділив її на два різних тайми. У першому ми повністю володіли перевагою, але кінцівка наших атак залишає бажати кращого. Дуже багато ми працювали назад. Я в перерві робив акцент на цьому - в принципі, в початковій стадії виконували все, що було потрібно, а ось в кінцівці тріхи не вистачало холоднокровності, швидкості, спокою та впевненості в собі. Я після попередньої гри з "Авангардом" сказав, що у нас два рівноцінні склади. І сьогодні ми задіяли тих футболістів, які не отримували ігрову практику в попередніх матчах. Були побоювання, що через відсутність ігрового тонусу не вистачить в кінцівці фізичних сил, фізичних кондицій. Команда "Оболонь-Бровар" провела матч практично основним складом.

У другому таймі позначилася відсутність ігрової практики, фізичних кондицій в тому сенсі, що у наших футболістів, які вийшли на футбольне поле, не було ігрового тонусу. Довели гру до серії пенальті. Ну, а серія пенальті - це вже лотерея. Нам сьогодні пощастило більше. Напевно, завдяки затишку, теплоті, атмосфері, яка стоїть на нашому стадіоні. Ще раз вітаю всіх з перемогою.

- Ви зробили багато змін в складі, в тому числі поставили іншого воротаря - новачка команди. Йшли на ризик?

- Ярослав Котляров прийшов до нас з команди Прем'єр-Ліги. Він був у обоймі "Олімпіка", провів кілька ігор в Прем'єр-Лізі. Я дуже задоволений його діями. Він грав впевнено, спокійно, холоднокровно. Випускати футболіста на будь-яку позицію - це, свого роду, ризик. Але в Ярославові я сьогодні абсолютно не сумнівався.

 

Прес-служба ФК "Геліос"