Олександр Гельштейн зустрівся з командою. Світлини

Відбулася традиційна зустріч президента футбольного клубу "Геліос" з гравцями, тренерами й обслуговуючим персоналом колективу.

25.07.2017 - 20:45

Олександр Матвійович відразу вибачився перед командою за те, що така зустріч, яка стала вже традиційною у житті клубу, не була проведена перед самим початком сезону, а відбулася лише зараз, коли зіграні вже два тури у Першій лізі. Напередодні старту сезону було дуже багато справ та турбот на клубній "Геліос-Арені", куди "сонячні", нагадаємо, повернулися через п'ять років виступів у домашніх матчах на стадіоні "Сонячний".

Зате, зауважив президент, тепер після переможного старту у сезоні 2017/18 рр. можна сміливо говорити про те, що необхідно прагнути тільки до продовження такого ходу. Але в той же час, необхідно пам'ятати про урок попереднього сезону. Тоді команда також стартувала з двох перемог, а потім опустилася за межі дуету лідерів та більше у нього не поверталася до самого фінішу, завершивши першість на четвертій позиції.

Що до глобальних цілей на сезон, то Олександр Матвійович висловився про це лаконічно й коротко. "Ми прагнули вийти в Прем'єр-лігу, й за підсумками нинішнього сезону знову будемо прагнути туди потрапити", - сказав він.

Після цього до підопічних звернувся наставник команди Сергій Сизихін. Ну а далі - президент клубу представив всіх літніх новачків "Геліоса", включаючи захисника Олександра Томенко і голкіпера Ярослава Котлярова, які влилися до колективу перед самим домашнім матчем з "Авангардом". Із рук Олександра Гельштейн ігрові футболки "сонячного" клубу також отримали нападник Артем Андрійович Козлов, захисники Артем Едуардович Козлов, Вадим Счасливцев, Володимир Шопін, півзахисники Ігор Семенина, Андрій Скарлош, Іван Биков та Ігор Кошман, голкіпер Микита Овчаров.

Вінцем же зустрічі команди з президентом клубу стала автограф-сесія. В її ході всі футболісти "Геліоса", включаючи голкіпера Максима Єрохіна, який відновлюється після перелому ноги, а також тренери, медичний штаб команди та її обслуговуючий персонал, як і президент "сонячних" Олександр Гельштейн, залишили для історії свої автографи та побажання на пам'ятному банері-афіші до домашнього матчу з "Авангардом". Нагадаємо, що перемогою в ньому з рахунком 3:1 "червоно-чорні" ударно відзначили повернення команди на клубну "Геліос-Арену".

 

Повна галерея фотографій розміщена в офіційній групі футбольного клубу "Геліоса" у Facebook.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"