Сергій Сизихін: "Ми нічого не дали супернику зробити"

Післяматчева прес-конференція наставника "Геліоса".

22.07.2017 - 19:15

- Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. В таку спекотну погоду вони знайшли в собі сили, пропустивши першими, потім контролювати хід матчу, грати в свою гру. Особливо після пропущеного м'яча. Ми знали, що "Авангард" - згуртований колектив, який нав'язує боротьбу на кожному клаптику поля. Це ми сьогодні й побачили. Я вважаю, що, в принципі, ми впоралися. Нічого не дали супернику зробити. Створили достатньо для такої гри, для такої компактної оборони команди-суперника. Було достатньо моментів. Була і штанга, і поперечина. В принципі, напевно, спека вплинула на динаміку матчу, але ми впоралися. Потрібно проаналізувати, чого не вистачало, і рухатися далі, налаштовуватися. Дуже щільний графік, тому зараз будемо приділяти увагу відновленню.

- Чи був очікуваним "автобус" у виконанні "Авангарду" в другому таймі?

- З того, що я побачив, у другому таймі "Авангард" дуже підсів. Ми змогли опустити м'яч вниз, провести кілька хороших атак. Я радий, що у нас на сьогоднішній день є два рівноцінні склади. Приємно, що футболісти з повною відповідальністю ставляться до установки на гру і, в принципі, "гризуть" під собою землю, "вигризають" місце в основному складі. Я радий, що ми замінами сьогодні посилили гру. Це дуже радує. З таким ставленням, з таким бажанням, я думаю, ми будемо радувати уболівальників забитими м'ячами.

- На рахунку Сергія Кравченка вже три забитих голи, але в той же час ще і штанги, і поперечини...

- Будемо працювати над цим. Якщо Сергію Кравченку потрібно створити два моменти для того, щоб забити, то потрібно створювати ще більше гольових моментів, щоб забивати. А щоб їх створювати, слід ще більше працювати в тренувальному процесі, ще більший обсяг виконувати на футбольному полі. Сергій забиває, ми раді цьому. Але й до Сергія пильна увагу. Тому, буде більше працювати - буде більше забивати.

- У цьому сезоні ви повернулися на "Геліос-Арену". Якщо порівнювати, де вам зручніше грати?

- Я сьогодні відчув домашню атмосферу. Так, хотілося б бачити набагато більше вболівальників. Будемо сподіватися, що кожною своєю грою, забитими м'ячами, ми змусимо уболівальників приходити, радіти грі й результатам команди. Домашня арена внесе, я думаю, свої корективи в план дій футболістів. Ми відчуваємо себе тут, як вдома. Я радий, що ми тут. Я вдячний президенту і всьому керівництву клубу за те, що зробили тут в такі стислі терміни затишок і тепло. Думаю, команді це піде тільки на користь.

 

Прес-служба ФК "Геліос"