Антон Кіча: "Хотілося б робити для команди більше"

Вінгер "Геліоса" - про літню відпустку, підсумки попереднього сезону та плани на поточне міжсезоння.

23.06.2017 - 13:00

- Антон, літня відпустка вже позаду. Чи вдалося набратися нових сил і отримати позитивні емоції?

- Відпустка в цьому міжсезонні вийшла дуже короткостроковою. Проте, сподіваюся, мені вдалося набратися нових сил та отримати заряд позитивних переживань. Я намагався відпочити не тільки від футболу, а й взагалі ні про що не думати. Головним було відпочивати і морально, і фізично. А зараз вже вся увага до роботу, щоб в сезоні були кращі результати.

- "Геліос" попередній сезон завершив на 4 місці у Першій лізі та піднявся так високо вперше в своїй історії. Як ти оцінюєш такий результат?

- З одного боку, це добре, що ми змогли поліпшити результат в порівнянні з попереднім сезоном і посісти найвище місце в історії "Геліоса". Але, з іншого боку, я вважаю, що ми повинні були бути в турнірній таблиці вище. Багато очок ми недорахувалися, тобто могли зробити ще більше. Але, напевно, так і повинно було бути, тому й результат ми отримали закономірний.

- Якою для себе особисто ти вважаєш попередню першість?

- Мені хотілося б робити для команди більше результативних дій на полі. Бажання більше віддавати гольових передач і більше забивати голів дуже сильне, адже це допомагатиме "Геліосу" частіше перемогати.

- При всій невизначеності з форматом нового сезону поточне міжсезоння бути легким не обіцяє. Чого в особистому плані ти від підготовчої роботи очікуєш?

- В першу чергу, є бажання відновити свою функціональну готовність. Необхідно буде привести себе до ладу і у фізичному плані. Правда, відпустка у нас не була тривалою, адже, не думаю, що і я, і інші хлопці розгубили фізичну форму дуже сильно. Сподіваюся, нам вдасться відновити й ігрові навички, а також оновити взаєморозуміння на полі. Хочеться увійти в новий сезон з новими силами, та у першості почати відразу ж добиватися позитивних результатів.

 

Прес-служба ФК "Геліос"