Володимир Мазяр: "Ми не дивились на суперника, а грали у свою гру"

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Руху".

06.10.2017 - 18:45

- Трішки прикро, тому що в першому таймі мали закривати гру. Мали дуже хороші моменти. Я думаю, якщо б реалізували з чотирьох моментів хоча один, ми б сьогодні виграли.

У другому таймі "Геліос" у як такий футбол вже не грав, пішов на навалу. Плюс, мабуть, щось знали. На кожен стик вони падали, падали, суддя давав штрафні. Хотілося б подивитися епізод у штрафній площадці на Баранці.

В цілому, ми не дивились на суперника, а грали в свою гру. У нас випало багато гравців. Ми сьогодні грали фактично без нападаючого як такого. Грали за рахунок кількості гравців у атаці. Нам сьогодні бракувало і Хомченка, і Грисьо, і Марковича, і Борі Баранця. Це чотири наші, можна сказати, ключові гравці. Десь завершальної крапки нам не вистачило.

Я може повторяюся, сьогодні Перша ліга така, що не видно, де команда лідер, а де – аутсайдер.

- Без Хомченка не вистачало крапки у матчі. Це важлива втрата?

- Я б не сказав, що Хомченко - один з тих, хто ставить крапку в грі. Я взагалі так сказав. Хто б там не появився – чи Вербний, чи Лозовий, чи Баранець. У нас немає незмінних футболістів. Хто виходить на поле, вони вже гравці основи. Якщо брати гольові моменти, у нас сьогодні моментів набагато більше було.

- Чому Ткачук грав на незвичній для себе позиції?

- Ми планували поставити Козловського, але проаналізувавши, зрозуміли, що буде більш силова гра. Тому й поставили Ткачука, який міг нав’язати силову гру. Хоча, можливо, слід було раніше випустити Макара й Козловського, тоді б наша швидкість підросла. Але, як кажуть, рухаємося далі.

 

Прес-служба ФК "Геліос"