Віталій Комарницький: "Геліос" U-19 - це команда вихованців клубної академії"

Наставник "Геліоса" U-19 - про формування колективу і його кадровий потенціал, плани і завдання на сезон, що стартує, й про очікуваннях свого тренерського дебюту.

12.09.2017 - 10:00

Для 36-річного екс-віце-капітана "сонячних" Віталія Комарницького робота на чолі клубної команди 19-річних - це новий крок у житті, новий виклик. У найближчу середу, 13 вересня, його юні підопічні почнуть прем'єрні для команди виступи в юніорській першості України (Перша ліга). Відзначиться в домашній грі "Геліоса" U-19 із командою "Маолдіс" з Дніпра тренерським почином й Віталій Комарницький.

 

- Віталію Станіславовичу, які хлопці увійшли до заявочного листа "Геліоса" U-19 для участі в майбутній першості країни?

- Відсотків на 90 команда сформована із хлопців, які не так давно закінчили дитячу академію "Геліоса", а останнім часом під керівництвом Анатолія Юрійовича Серьогіна виступали в чемпіонаті Харківської області за команду "Геліос-Академія". Пропозиція увійти до команди 19-річних було зроблено всім гравцям дублюючого складу клубу, які підходили за віком, а в підсумку в заявку увійшли ті, хто на це відгукнувся. Крім цього, ми залучили хлопчика із Куп'янська - Тимура Коваленко. Він влітку вступив у Харкові до ВНЗ і виявив бажання поєднувати звичайне навчання з продовженням свого футбольного навчання.

- Як в результаті буде будуватися взаємодія з командою "Геліос-Академія", яка продовжує свої виступи в обласній першості?

- Хлопці гратимуть і в першості U-19, і в першості області. Насправді хлопців, які за віком зможуть поєднувати виступи відразу в двох турнірах, небагато. Думаю, ми будемо вдаватися і до ротації кадрів. Скажу більше: зараз у нас немає поділу на два склади - U-19 та "Геліос-Академію". Весь колектив тренується разом, а розподіл відбуватиметься виключно на календарні ігри.

- Які цілі і завдання будуть стояти перед "Геліосом" U-19 в сезоні, що стартує?

- На мій погляд, виступ хлопців цього віку в національній першості серед 19-річних організовано для того, щоб вони ніде не загубилися, щоб у них був ще один рік, в ході якого хлопці могли б показати себе, проявити з кращого боку. А ось, щоб якомога краще проявити себе, необхідно не просто виходити на поле, а виходити й перемагати, грати тільки на перемогу, грати якомога краще. Виходить, кожна нова задача тягне за собою іншу, і все в підсумку приходить до одного спільного знаменника - до перемог. Будеш ти вигравати - тебе будуть помічати, на тебе будуть звертати увагу й таке інше.

- Віталію Станіславовичу, вас чекає тренерський дебют. Хвилювання відчуваєте?

- Звичайно ж, хвилювання присутнє, але це хвилювання приємне. Втім, я зараз більше хвилююся за організацію нашого домашнього матчу з "Маолдісом", ніж за щось інше.

 

Прес-служба ФК "Геліос"