Турецький розклад "Геліоса"

Став відомий графік товариських матчів "сонячних" на передсезонному зборі у Туреччині, який розпочнеться 7 лютого.

Готуватися до весняної частини сезону на середземноморському узбережжі підопічні Ігоря Рахаєва будуть до 8 березня. За чотири тижні перебування у Анталії, куди команда відлетить з Харкова транзитом через Стамбул, заплановано проведення 7 контрольних спарингів.

10 лютого у стартовому товариському матчі зборів "Геліос" поміряється силами з угорським клубом "Дьйор ЕТО" (7 місце у Другому національному дивізіоні), 14-го числа запланована гра з командою "Алмалик" з Узбекистану (7 місце за підсумками чемпіонату сезону-2017 ), 19-го - ще з одним угорським колективом "Кишварда" (2 місце у Другому національному дивізіоні), а 24 лютого з клубом "Абдиш-Ата" з Киргизстану (віце-чемпіони країни за підсумками сезону 2017 року).

П'ятий спаринг зборів має відбутися 1 березня. Однак суперник по ньому ще невідомий. Безпосередньо у Туреччині стане відомий і опонент по контрольного матчу, який має відбутися 7 березня - за день до повернення "сонячних" додому. А 3 числа "Геліос" чекає зустріч з білоруським клубом "Слуцьк" (7 місце в підсумковому таблиці чемпіонату Білорусі-2017).

 

Прес-служба ФК "Геліос"