ТМ. "Геліос" - "АГМК" Узбекистан - 0:0

У другому турецькому товариському матчі "сонячні" вперше в ході своєї зимової підготовки розійшлися з суперником миром.

До матчу з командою із Алмалика футболісти "Геліоса" підійшли під навантаженням. Якщо у понеділок вони провели лише ранкове тренування, а ввечері отримали час на відпочинок, то у вівторок, 13 лютого, відпрацювали відразу два повноцінних заняття. А в день поєдинку з узбеками тренерський штаб Ігоря Рахаєва запропонував підопічним ранкове тренування, яка за насиченістю та характером прохідним не було.

Перша половина зустрічі затьмарилася вимушеною заміною Володимира Шопіна. В одному з моментів він зіткнувся головами з опонентом із "АГМК", після чого допомога лікарів знадобилася обом футболістам. Втім, і гра для обох на цьому завершилася. Як наслідок, захиснику "сонячним" одразу був накладений шов в районі скроні.

Проте на перерву команди могли піти за мінімальної переваги "червоно-чорних". Реальний момент, аби відзначитися, був у Євгенія Чепурненко, але його удар зі штрафного прийняла на себе стійка воріт азіатів.

Після відпочинку наставник "Геліоса" Ігор Рахаєв вдався до ротації підопічних на полі, давши можливість зіграти всім виконавцям, які знаходяться у тренувальному таборі, перебуваючи як на контракті з клубом, так і на перегляді. На стрункості та злагодженості дій колективу це позитивно не Як наслідок, стартові нулі збереглися до фінального свистка.

0:0 - "Геліос" та команда з Алмалику другий рік поспіль в рамках зимової підготовки розійшлися без переможця і без голів.

 

Прес-служба ФК "Геліос"