Сергій Сизихін: "За такої масованої оборони багато моментів й не буває"

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

06.10.2017 - 18:45

- Нам протистояла команда, яка приділяє велику увагу оборонним діям і дуже здорово, компактно обороняється. Закрили всі зони, закрили фланги, практично не було простору. Ми перебудувалися по ходу гри в два нападаючих, але, на жаль, наші нападники в першому таймі діяли неграмотно.

У другому таймі ми спробували прискорити гру. У роздягальні робили акцент на тому, що для того, щоб розкривати настільки ешелоновану оборону, нам потрібна швидка робота з м'ячем, ширина атаки. Зовсім не спрацювали наші крайні захисники. Дуже мало передач з флангів. Але при всьому при цьому у другому таймі ми розгорнули гру в іншу сторону, створили непогані моменти. Так, їх було небагато, але при настільки масованій обороні багато моментів і не буває.

Коли в Полтаві ми пропустили м'яч, з дуже великими зазорами спрацювали наші центральні захисники. Дуже складно нам дається початок атаки, немає першого пасу.

Якщо в цілому підвести підсумок сьогоднішньої гри, то діями футболістів я не задоволений. Билися. Осінній футбол це і має на увазі. Десь якість футбольного поля вже стає трохи гірше. Тому багато боротьби, багато єдиноборств. Подякую хлопцям за самовіддачу, але щоб обігравати вдома суперників, потрібно діяти агресивніше.

 

Пресс-служба ФК "Геліос"