Сергій Сизихін: "Якість нашої гри була вище, ніж у "Арсеналу"

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

05.08.2017 - 19:15

- Вітаю "Арсенал" з перемогою. Більшою мірою була нічийна гра. Були у нас непогані моменти. Не реалізували. Тоді б рахунок був зовсім інший. Чого не вистачило? Ми зіткнулися з дуже організованою обороною суперника, яка нав'язала нам простий футбол - багато єдиноборств, підборів. На жаль, в більшій мірі ми програли ці підбори і єдиноборства. Тому, складно було грати. Якщо повернутися трохи назад, ми намацали свою гру за рахунок швидкої роботи з м'ячем, коротких передач. Але сьогодні ми не змогли цим скористатися, тому що був великий брак при передачах. Не вийшло зіграти в свою гру, і це не принесло позитивний результат. Ми віддали дуже багато сил. Ніякої недооцінки в очах хлопців я не побачив. Дуже багато було боротьби, багато травм ми сьогодні отримали. Нам нічого не залишається, як проаналізувати й рухатися далі.

- Спекотна погода внесла корективи у швидкість та взагалі у гру команди?

- В динаміці - так, звичайно. Дуже жарко, тому не вдалося спрацювати на високих швидкостях. Але, як я вже говорив, суперник продемонстрував дуже просту гру, що йому, в принципі, й принесло результат. Я чув від тренерського штабу "Арсеналу" в процесі гри, що ми, крім стандартів, нічого не можемо. Але все одно якість нашої гри сьогодні була вище, ніж у "Арсеналу".

- Через що пропустили гол, хто не допрацював?

- Спочатку склалася така ситуація, що неграмотно, неправильно розпорядився наш футболіст м'ячем. Після зіткнення м'яч повинен був бути у нас. Ми проявили якийсь незрозумілий fair play, віддали м'яч супернику. Після цього пропустили такий гол. Безглузда ситуація. Далі - наслідки. Не встигли зайняти свої позиції, пропустили атаку. Передача за спину і знову ж недоробка. Будемо розбиратися. Виграє вся команда і програє вся команда. Всю провину за сьогоднішню поразку я беру на себе. Я вже говорив про те, що у нас два рівноцінні склади. Десь, напевно, потрібно було влити свіжу кров в сьогоднішню гру. Але по тренувальному процесу ми бачили, що хлопці працюють, стараються, тому вирішили нічого не змінювати. Але, напевно, зробили щось неправильно.

 

Прес-служба ФК "Геліос"