Сергій Сизихін: "По грі результат закономірний"

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

04.09.2017 - 20:00

- Ми розбирали "Миколаїв" - дуже хороша, добротна команда. Я, чесно кажучи, не думав, що вони настільки закриються. У нас завжди складні ігри з "Миколаєвом", але суперник часто більш агресивний. В принципі, були рівні ігри, але сьогодні вони настільки щільно закрилися й чекали на свій шанс на контратаках. В принципі, це і спрацювало. Ми пропустили швидку атаку, за що й поплатилися.

Але я б хотів зробити акцент на діях своєї команди. Для того, щоб розхитати настільки масовану оборону суперника, потрібно швидше діяти на футбольному полі. Я в перерві хлопцям сказав, що, в принципі, вони намагаються виконати те, що ми запланували. Але дуже довго вони думають, дуже довго роблять всю роботу з м'ячем. Суперник дозволяв нам і приймати м'яч, і обробляти в середній зоні. Не вистачало нам швидкості мислення, швидкості роботи з м'ячем. Через це не зовсім виходило розтягувати суперника, через це ми й не створювали великої кількості моментів, які були нам потрібні.

Я вдячний хлопцям, що після пропущеного голу вони не опустили руки. Футболісти, які вийшли на заміну, освіжили гру, додали швидкості. Тому, вважаю, по грі результат закономірний. Але хотілося б, щоб ми вирішували все набагато раніше, а не здобували перемоги в таких кінцівках.

Вітаю вболівальників, керівництво, тренерський штаб з перемогою. Нам потрібно забути про цю гру. І готуватися до двох дуже складних виїздів. В принципі, ми хлопцям зараз в роздягальні сказали про це.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"