Сергій Сизихін: "Ми будуємо нову команду"

Наставник "Геліоса" після контрольного матчу з "Олімпіком" відповів на запитання представників ЗМІ.

29.06.2017 - 06:15

- Які ваші враження від поєдинку?

- Футболісти люблять, коли більше роботи з м'ячами, але у нас шість днів підготовки складалися з бігової роботи, ми відновлювали функції організмів хлопців при навантаженнях. В принципі, ми задоволені, як футболісти себе проявили за цей період. О м'ячах ми, звичайно ж, не забували. Гра з "Олімпіком" все це показала. Але також стало зрозуміло, що нам ще треба виконати великий обсяг роботи. Сподіваюся, ми все встигнемо, а новачки, які з'являться, нас тільки підсилять.

- Чи всі лідери команди залишилися у строю після попереднього сезону?

- Ні. З кимось ми не змогли домовитися по умовах нових угод, і вони "Геліос" покинули. Тому, зараз ми будуємо нову команду. Це досить тонкий процес. Нам необхідно за короткий час прищепити новим гравцям своє бачення, свої принципи та вимоги. Напевно, все ж шкода, що нас покинули ті гравці, яких ми хотіли б і далі бачити у себе в команді.

- Наскільки активно йде перегляд новачків?

- Зараз було б неправильно з мого боку називати прізвища хлопців, яких ми дивимося. Ми зробимо це лише тоді, коли узгодимо з ними всі умови співпраці, щоб вони влаштовували і нас, і самих футболістів.

- У попередньому сезоні ви неодноразово говорили про проблеми в нападі. Напевно, зараз над цим питанням працюєте дуже посилено?

- Нападника хорошого рівня зараз складно знайти в усіх лігах нашого чемпіонату - від Прем'єр-ліги до Другої ліги. Так, це наша основна проблема. Ми намагаємося її вирішити, шукаємо скрізь, дивимося хлопців навіть у першості області, у Другій лізі. Однак не варто забувати про те, що голи забиває більшою мірою вся команда, а не окремо взяті виконавці. Я з першого дня своєї роботи на чолі "Геліос" говорив і говорю про те, що ми повинні і атакувати, і оборонятися всією командою. Втім, в атаках все ж багато що залежить від роботи форварда, від його рухів, від дій без м'яча. Я все ж сподіваюся, що ми зможемо знайти того нападника, який буде більш гостріше діяти в атаці.

- Що в подальших планах підготовки?

- Четвер у нас відновлювальний день після матчу з "Олімпіком". А з п'ятниці, 30 червня, ми будемо працювати в дворазовому режимі. Гра з "Олімпіком" показала, що з ними ми знаходимося на різних етапах готовності. Сподіваюся, хлопці пройдуть майбутній етап підготовки на великому бажанні, на великому професіоналізмі, і до першої гри нового сезону ми підійдемо у всеозброєнні.

- Чи багато спаринг зіграєте ще?

- Хотілося б спарингів якомога більше, але грати нам, за великим рахунком, просто ні з ким. 3 липня ми зіграємо з "Нафтовиком-Укрнафта", а на 8-е число все ще шукаємо суперника. Можливо, додамо гру 7 липня. Нам потрібні хороші суперники, хороші спаринги, але поруч з нами нікого немає. Будемо щось думати, щось шукати.

- Наприкінці минулого сезону ви сказали, що підсумкове 4 місце "Геліоса" вас не влаштовує. Напевно, виходячи з цього, зайве питати вас про цілі та завдання на майбутнє першість?

- Цілі у нас найвищі та максимальні.

 

Прес-служба ФК "Геліос"