Сергій Сизихін: "Хотілося б бути вище в таблиці"

Післяматчева прес-конференція наставника "Геліоса".

02.06.2017 - 21:45

- Вітаю з закінченням чемпіонату всіх уболівальників, хлопців, керівництво, тренерський штаб. Дуже великий обсяг роботи ми виконали, але, на жаль, не виконали завдання, яке стояло перед нами. Хотілося б бути вище в турнірній таблиці, але чогось не вистачило. Якщо в двох словах чого саме - то, напевно, ми мало забивали. Це факт, який потрібно визнати. Ми забили навіть менше, ніж в минулому чемпіонаті. Це проблема, яка виходить на перший план.

Що стосується сьогоднішньої гри, ми знали, що команда "Верес" мала довгий шлях і приїхала в день матчу. Ми хотіли бачити з перших хвилин більш агресивну гру, але не вийшло. Я в перерві сказав хлопцям: "У мене складається враження, що ми теж їхали звідки". У другому таймі ми знайшли в собі сили. Деякими замінами освіжили гру, деякими не вийшло змінити гру. Довелося поміняти того, хто вийшов на заміну. Це психологічно трохи тисне на футболістів - робити зворотний заміну. Але це принесло результат, принесло свої плоди. Я радий, що забив Руслан Івашко. Я задоволений результатом, але не зовсім задоволений якістю гри. Ми можемо грати набагато краще, швидше, гостріше, агресивніше. Вітаю всіх з перемогою. І ще раз всіх з закінченням чемпіонату.

- Четверте місце - це найкраще місце в історії "Геліоса". Все ж у вас більше задоволеності, або незадоволення від сезону?

- У нас так складалося, що ми набагато гірше проводили ігри з командами, які знаходяться внизу турнірної таблиці. Напевно, нам не вистачало якоїсь холоднокровності, солідності. І знову ж таки, ми не реалізовуємо свої моменти. Взяти гри з "Інгульцем", "Сумами" - були прекрасні моменти, щоб виграти і радіти перемогам. Ми ж загнали себе в психологічну яму, з якої нам довелося потім вибиратися. Ці нічийні гри з командами з нижньої частини вибили нас з колії. Ну і домашні поразки на початку весняної частини чемпіонату від "Десни" і "Гірника-Спорту". Ми програли ці матчі через власні помилки, індивідуальні помилок. Я не скажу, що це помилки тактичного плану. Пам'ятаємо, так, голи - там Бадрі Акубардія помилився, там Женя Волинець послизнувся, неправильно розташовувалися центральні захисники. Ось цього нам і не вистачило. Я навіть не думаю, за великим рахунком, про четверте місці, про якісь рекорди. Тому що перед нами стояло завдання - вийти до Прем'єр-Лігу. На жаль, ми його не виконали. У мене особисто залишився осад. Ми не добилися позитивного результату в деяких іграх.

- Вже є плани з підготовки до наступного сезону?

- Є у нас попередні плани, тому що ще немає точних дат початку чемпіонату. Вони кожен день змінюються. Від цього і ми міняємо свої плани. Попередньо - команда виходить з відпустки 19 червня. Будемо працювати, чергуючи одноразові і дворазові тренування. Зараз наше завдання, щоб хлопці відпочили, набралися сил, побули більше часу зі своїми сім'ями. Ми працювали в графіку практично без вихідних. Зараз наше завдання - відпочити від футболу. Це теж корисно, це теж потрібно. Навіть не одягати ані бутси, ані екіпіровку. Треба відпочити.

 

Післяматчева прес-конференція старшого тренера "Вересу" Юрія Вірта

 

Прес-служба ФК "Геліос"