Сергій Сизихін: "Хлопці почали винаходити велосипед, щось придумувати"

Наставник "Геліоса" - про поразку підопічних у матчі 14 туру Першої ліги сезону 2017/18 рр. з командою "Полтава".

30.09.2017 - 19:15

- Ми повністю провалили перший тайм. Я в цьому бачу причини. Ми були розбалансовані в плані складу на гру. Травмувалися наші лідери, наші досвідчені футболісти. Пропускав матч Дмитро Скоблов. Я припускав, що малюнок гри буде саме таким. Ми цілий тиждень твердили й твердили гравцям про те, що нам потрібна надійна гра у обороні. Ми бачили, що дуже потужно "Полтава" грає вдома, включає пресинг. З цим ми і зіткнулися. У першому таймі було достатньо стандартів, де "Полтава" виглядала дуже небезпечно, створила моменти. Однак при незадовільній грі своєї команди ми змогли зберегти свої ворота у недоторканності. У другому таймі ми перебудувалися на гру у два нападника, відвели гру від своїх воріт. У принципі, ми володіли ігровою перевагою, але прикра помилка призвела до пропущеного м'яча. Це саме та надійність, про яку ми говорили хлопцям весь тиждень. Тому, у ігровому плані не виглядали надійно, не змогли створити біля воріт суперника реальних загроз. Так що, напевно, підсумковий результат більшою мірою закономірний.

- А може команді не вистачало мотивації?

- Чому ви так вирішили? "Полтава" йде на другому місці. Займає його команда заслужено. Полтавці дуже здорово віддаються на футбольному полі. Справа була не у мотивації. На футбольному полі потрібно робити те, що ти вмієш. Якщо наші центральні захисники не могли починати атаки, то вони повинні були діяти від простоти. Саме це ми говорили весь тиждень при підготовці до гри. Але хлопці почали винаходити велосипед, щось вигадувати. І все це призвело до нашої поразки.

- Зеленевич вийшов на заміну. Ви очікували від нього підвищеної мотивації в грі проти колишньої команди?

- Так, ми думали про це. Розрахунок був на дії у два нападника, що це допоможе нам відвести гру від своїх воріт. Однак, як діями всієї команди, так і персонально Максима Зеленевича я не задоволений.

 

Прес-служба ФК "Геліос" за матеріалами прес-служби ФК "Полтава"