Сергій Литовченко: "Ми обіграли кваліфіковану команду"

Післяматчева прес-конференція головного тренера команди "Арсенал-Київ".

05.08.2017 - 19:15

- Якщо в двох словах, то дуже жарко. Ми обіграли кваліфіковану, добротну команду, яка сповідує силовий футбол, реалізовує дуже багато розіграшів стандартних положень, зокрема - кутових. Ми ретельно їх розібрали, підготувалися, і, я думаю, заслужено перемогли. Удвічі приємно, що я тут грав, коли був футболістом, та й Харків - гарне місто, солідне. Ми обіграли, ще раз повторюся, кваліфіковану команду, вийшли на перше місце.

Як воно буде далі - подивимося. Президент нашого клубу попросив привезти з Харкова перемогу. Ми стримали нашу обіцянку. Тому, ми на першому місці. Як воно буде далі - не знаю. Поживемо - побачимо, але дуже приємно.

- Які головні чинники вашої сьогоднішньої перемоги? За рахунок чого вдалося взяти три очки на виїзді?

- Перш за все, за рахунок єдності команди. Сьогодні був єдиний організм футбольного клубу "Арсенал-Київ", починаючи від президента, який у вайбері нас попросив перемогти, і закінчуючи докторами та оператором команди. У нас злагоджений механізм. Ми перший рік, можна сказати, обігралися у Першій лізі, а зараз плідно граємо, виграємо. Як я і говорив перед початком чемпіонату, завдання - виграти кожну гру. Виграємо. А там, поживемо - побачимо.

 

Прес-служба ФК "Геліос"