Руслан Забранський: "Не дотерпіли, не дотягли"

Післяматчева прес-конференція головного тренера МФК "Миколаїв".

04.09.2017 - 20:00

- Готувалися до важкої гри. Гра, в принципі, й вийшла важкою. Десь не дотерпіли, не дотягли. Нам треба було більше контролювати м'яч і намагатися грати в футбол після того, як ми забили гол. Ми ж почали відвантажувати від своїх воріт подалі. Попереду не змогли зачепитися. Посилили лінію оборони. Випустили ще Момота. Що з "Колосом" на виїзді, що з "Геліосом", нас дожимають на останніх хвилинах. Зрівнюють рахунок, а тут - ще й нас перемогли.

Треба дивитися відео. Складно мені зараз щось говорити. Кутового, після якого нам забили гол, точно не було. Десь невезіння. Ну і перестаралися трохи - нас обклали штрафними, кутовими. Десь - було, десь - не було. Повторюся, зараз складно говорити, треба відео дивитися.

Все одно, ведучи в рахунку, нам треба намагатися грати в футбол, а не відбиватися. Тому що гра на відбій призводить до того, що сталося сьогодні. Не дотерпіли, не дотягли. Щоб час минав швидше, треба намагатися забити ще один гол. Видно, ми не можемо поки так зіграти. Важко коментувати таку гру.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"