Різні 2:0 "сонячних" юнаків

Команди U-15 та U-17 дитячої академії "Геліос" провели матчі 10 туру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України (група 2 Першої ліги).

09.11.2017 - 15:15

У номінально домашніх поєдинках "сонячні" зіграли з однолітками зі школи "Восток", з якими вони, нагадаємо, базуються поруч в стінах однойменного харківського спортивного комплексу.

Харківське дербі склалося невдало для 15-річних вихованців тренера Сергія Ужченко. Вони програли з рахунком 0:2, зазнавши вже п'ятого фіаско в сезоні.

Після цієї невдачі з 13 набраними балами "Геліос" U-15 займає п'яту позицію у турнірній таблиці своєї групи. Лідирує ж в ній команда "ДЮСШ Люботин", у якій 27 очок. Далі йдуть "Шахтар" з Кривого Рогу та ДЮСШ-2 з Дніпра, які набрали по 22 бали. Четверта позиція у "Олександрії-Аметист" (21 пункт).

За невдачу молодших реабілітувалися 17-річні підопічні тренера Андрія Перцухова. Вони переграли земляків з "Востоку" з рахунком 2:0. Автором переможного дубля в рядах "червоно-чорних" став Віталій Заратуйко.

Матч "Геліос" U-17 провів у такому складі: Віталій Бабак, Денис Малиш, Данил Даниленко, Кирило Задорожний, Владислав Козловський, Павло Соляник (Олександр Кондрашенко), Данил Кондратович, Дмитро Олейничук, Віталій Заратуйко, Данііл Фомін (Микита Єфімов), Микита Повторіхін.

Перемога дозволила "сонячним" набрати 24 очки та, як і раніше, займати верхній рядок у турнірній таблиці групи. Позаду "Геліоса" U-17 знаходяться каменська "Сталь" (22 бали) і "Олександрія-Аметист" (20 пунктів).

В рамках 11 туру сезону "червоно-чорні" 12 листопада зіграють в гостях з "ДЮСШ Люботин".

 

Прес-служба ФК "Геліос"