Підготовка набирає оберти. Світлини

Футболісти "Геліоса" продовжують перший цикл зимової підготовки.

19.01.2018 - 13:15

"Сонячні" працюють у режимі дворазових тренувань та поступово входять у нелегку підготовчу роботу. Напередодні, у четвер 18 січня, вони з ранку провели заняття у фітнес-центрі, а ввечері працювали з м'ячами на полі зі штучним покриттям. Сьогодні ж, 19-го числа, наставник команди Ігор Рахаєв запланував підопічним відразу два тренування на відкритому повітрі.

Ранкове заняття почалося з бігової роботи під наглядом тренера із загальної фізичної підготовки Максима Рахаєва. Після цього футболісти виконали кілька вправ на розтяжку та приступили до ігрової частини заняття. Грали "сонячні" за спеціальною схемою, що була запропонована тренерським штабом. Що цікаво, в ролі польових гравців себе показували голкіпери команди Денис Сидоренко та Микита Овчаров.

На жаль, окремо від основної групи тренувався воротар Максим Єрохін. Він все ще продовжує відновлюватися після перелому ноги, що стався літом.

Увечері гравці "Геліоса" знову вийдуть на поле і проведуть чергове тренування.

Нагадаємо, на понеділок, 22 січня, у "червоно-чорних" запланований перший спаринг зимової підготовки. Суперник - "Авангард" з Краматорська. Початок матчу - о 13:00.

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"