Олександр Томенко: "Нападаючий "Десни" сам послизнувся"

Захисник "Геліоса" - про кубковий матч із "северянами" та його ключовий епізод на 72-й хвилині, коли на користь гостей був призначений неіснуючий штрафний, який опинився результативним.

21.09.2017 - 08:30

Саме Олександр Томенко виявився у епіцентрі моменту, коли перед штрафною "Геліоса" рефері угледів якийсь фол на нападаючому "Десни" Філіппові.

- Нам усім дуже хотілося виграти, - зізнався Олександр Томенко. - Ми хотіли пройти далі і потрапити на одну з команд Прем'єр-ліги. Звичайно, прикро програвати такі ігри. Тим більше коли долю матчу вирішив такий штрафний, якого взагалі не було.

- Розкажи як учасник епізоду, що там сталося?

- Перед нашою штрафною ми грали досить-таки щільно один проти одного з нападаючим гостей. По-моєму, це був Філіппов. На нього із глибини поля пішла передача від Чепурненко. Пас вийшов правіше, а нападник вже зробив рух у інший бік. Тобто, все вийшло у протихід, а нога поїхала по газону у нападника і він завалився. Я його абсолютно не чіпав, він сам послизнувся. Який мені був сенс фолити? До воріт було неблизько, нападник перебував спиною до воріт. Навіть з м'ячем він не уявляв би великої загрози, тому що можливості для удару у нього не було.

- Щось відразу пояснити і розповісти арбітру не намагався?

- Звичайно, намагався. Я йому відразу сказав, що не порушував правила, що гравець впав сам.

- А як тобі взагалі матч і його арбітраж, в цілому?

- Гра вийшла рівною. До перерви по моментам краще виглядали гості, але у другому таймі вже у нас була ініціатива. Був і у мене хороший момент після розіграшу кутового. Треба було лише потрапити в створ воріт, але я пробив головою неточно. А що до суддівства, то говорити про нього багато нічого, якщо в матчі був призначений такий штрафний.

- Що, на твій погляд, завадило тобі вдаліше підключатися до атак команди?

- Значить, така майстерність, якої не досить, щоб забивати голи. Треба краще працювати на тренуваннях. Сам дуже хочу забити за "Геліос". Розумію, що голи команді потрібні, щоб вона і перемагала, і була в турнірній таблиці Першої ліги вище. Але поки не виходить.

 

Прес-служба ФК "Геліос"