"Геліос" вже у Петрово

"Сонячні" завершили підготовку до недільного матчу 11 туру із петровським "Інгульцем".

09.09.2017 - 18:45

Сьогодні практично рано вранці делегація із гравців та тренерів, а також обслуговуючого персоналу харків'ян, взяла курс на Олександрію. Саме в цьому районному центрі Кіровоградської області "сонячні" розбили свій табір, оселившись в одному з місцевих готелів.

Наставник команди Сергій Сизихін взяв на гру з "Інгульцем" наступних футболістів:

 

Воротарі - Денис Сидоренко та Ярослав Котляров;

Захисники - Вадим Щасливців, Олександр Томенко, Ігор Луценко, Артем Е. Козлов, Володимир Шопін, Владислав Кравченко;

Півзахисники - Ігор Семенина, Віталій Субочєв, Антон Кіча, Дмитро Гранкін, Дмитро Скоблов;

Нападники - Максим Зеленевич, Вадим Абеленцев, Сергій Кравченко, Артем А. Козлов.

 

На жаль, як і раніше не можуть допомогти партнерам по команді травмований капітан Сергій Лобойко, а також півзахисник Андрій Скарлош, який відновлюється після сильного інфекційного захворювання. Рвався в бій півзахисник Ілля Глушицький, який відбув двоматчеву дискваліфікацію. Однак на одному з останніх тренувань перед від'їздом він відчув біль у м'язах. Вона вивела гравця з основної обойми команди.

Після приїзду до Олександрії "сонячні" отримали час на відпочинок, а ввечері провели планове тренування у Петрово. На жаль, господарі майбутнього матчу - ФК "Інгулець" - поле, де у неділю відбудеться календарна гра, не надали гравцями "Геліоса" для проведення заняття. Чому так - залишилося загадкою. Як наслідок, підопічні Сергія Сизихіна працювали на запасному полі домашнього стадіону петровського клубу. Такий вчинок команди господарів порушує положення чинного Регламенту сезону. Про це на недільних передматчевий зборах делегата матчу, резервного арбітра та представників команд буде доведено до представника ФФУ на грі, тобто - до делегата. "Інгулець" зобов'язаний буде понести покарання за нехтування норм Регламенту.

На завершення нагадаємо, що прес-службою футбольного клубу "Геліос" запланований традиційний текстовий онлайн майбутнього матчу "Інгулець" - "Геліос". Він буде вестися у спеціальній новини, яка з'явиться на клубному сайті безпосередньо в день гри. Крім цього, пряма відеотрансляція поєдинку буде вестися на телеканалі XSport. Посилання на неї ми запропонуємо вам також у ході онлайну.

 

Прес-служба ФК "Геліос"