"Геліос" U-19 виходить на старт

Утворена "сонячна" команда 19-річних, яка представлятиме футбольний клуб "Геліос" і Харків у Першій лізі юнацької першості України сезону 2017/18 рр.

11.09.2017 - 16:00

Створення цього колективу стало черговим кроком на шляху "сонячних" до Прем'єр-ліги чемпіонату України. Клуби, які виступають в еліті вітчизняного футболу, як відомо, зобов'язані мати свої команди в молодіжній та юнацькій першостях країни.

Команду "Геліос" U-19 очолить екс-гравець "сонячних", а також віце-чемпіон Європи серед юніорів (2000), майстер спорту України 36-річний Віталій Комарницький. Він, нагадаємо, минулого літа прийняв рішення про завершення своєї ігрової кар'єри. Як бачимо, футбольний клуб "Геліос" довго залишатися без діяльності своєму колишньому гравцю не дозволив.

Сьогодні, 11 вересня, "Геліос" U-19 пройшов в стінах Федерації футболу України процедуру заявки на новий сезон. Поки в заявочний лист колективу увійшли прізвища 17 виконавців.

 

Воротарі - Микита Аксьонов, Микита Овчаров;

 

Польові гравці - Володимир Евстратенко, Микита Іваницький, Іван Биков, Павло Близнюк, Владислав Гайдар, Тимур Коваленко, Степан Кравченко, Максим Лук'яненко, Михайло Матвієнко, Іван Омеляненко, Андрій Рудаков, Ілля Середа, Марко Сировой, Антон Стадник, Владислав Шинкаров.

 

Виступати "Геліос" U-19 буде в групі 3 Першої ліги. Свій стартовий матч у першості підопічні Віталія Комарницького проведуть найближчої середи, 13 вересня, прийнявши на своєму полі ровесників з дніпровського ФК "Маолдіс". Також в суперниках у "сонячних" юнаків будуть земляки з УФК-"Олімпік", СК "Дніпро"-1 Дніпро, "Олімпік-СДЮШОР-2" Кропивницький, ФК "Полтава", "Черкаський Дніпро" Черкаси, ФК "Нікополь-Обрій" та "Барса" Суми.

 

Прес-служба ФК "Геліос"