"Геліос-Академія" програла "Універ-Динамо" ХНУВС

У поєдинку 16 туру обласної першості (група А) дублюючий склад "сонячних" зазнав виїзної поразки від "студентів" Університету внутрішніх справ.

16.09.2017 - 16:30

Як відомо, в мід-уїк цього тижня окремі гравці "Геліос-Академії" в складі клубної команди 19-річних стали учасниками прем'єрного історичного матчу цього колективу. Нагадаємо, в 1 турі першості України серед юніорів підопічні Віталія Комарницького і Анатолія Серьогіна по команді "Геліос" U-19 на своєму полі переграли дніпровський ФК "Маолдіс" - 1:0.

Виходячи з щільності графіка ігор, тренери команд в обласному календарному поєдинку з "Універ-Динамо" ХНУВС вдалися до ротації виконавців, надавши відпочинок окремим футболістам. У цій ситуації можливість проявити себе отримали ті, хто раніше не мали регулярної ігрової практики. Перестановки, що були зроблены, на рівні командних дій молоді "Геліоса" з хорошого боку, на жаль, не позначилося, і в матчі зі "студентами"-дінамовцями вони зазнали поразки з рахунком 1:6. Автором єдиного гола престижу став Іван Омеляненко (на світлині).

 

Прес-служба ФК "Геліос"