"Геліос-Академія" поступилася "Енергетику-Центренерго"

Молодіжна команда "Геліоса" зазнала поразки в домашньому матчі 4 туру першості Харківської області.

05.06.2017 - 13:15

Підопічних тренера Анатолія Серьогіна засмутили гості зі слобожанського "Енергетика-Центренерго".

На 17-й хвилині "сонячні" тінейджери повели в рахунку після автогола у виконанні "енергетика" Ріяки. 1:0. Надалі гості, прагнучи змінити рахунок, багато грубили, але все це сходило їм з рук, тому що вони користувалися симпатіями з боку арбітра матчу Юрія Литвиненка. Того самого рефері, за участі якого в 1 турі попередньої обласної першості був скандально скасований матч "Геліос-Академія" - "Лозова-Панютине".

На 57-й хвилині "Енергетик-Центренерго" паритет в результаті відновив, домігшись успіху після розіграшу кутового. Бездарна робота арбітра призвела до того, що через 20 хвилин виник практично кулачний бій між "сонячним" Кирилом Купріяновим і "енергетиком" Дудкою. Рефері обох футболістів тут же вилучив з поля.

Розв'язка в матчі наступила на 87-й хвилині, і вона виявилася невтішною для гравців "Геліос-Академії". Припустившись помилки в центрі оборони, вони пропустили гол, який приніс їм підсумкову поразку. 1:2...

Зустріч "сонячна" молодь розпочала в наступному складі: Аксьонов, Рудаков, Грунський, Середа, Харченко, Шинкаров, Стадник, Шморгун, Омеляненко, Карабаза, Матвієнко. На заміну виходили Купріянов, Чуєв, Яровий і Евстратенко.

 

Результати матчів 4 туру першості Харківської області-2017 (група А)

 

ФК "Вовчанськ" - ФК "Зміїв" - 2:1

"Енергетик" Солоницівка - "Металург" Куп'янськ - 3:0

"Універ-Динамо" ХНУВС - ФК "Дворічна" - 2:1

"Геліос-Академія" - "Енергетик-Центренерго" Слобожанське - 1:2

ФК "Богодухів" - ФК "Люботин" - 0:3

 

Прес-служба ФК "Геліос"