ФК "Геліос" уповноважений заявити

Футбольний клуб "Геліос" намагався замінити арбітра недільного матчу з "Авангардом", а також запросити на гру додаткового спостерігача арбітражу.

28.10.2017 - 13:00

Дізнавшись про призначення арбітра Володимира Миланич з Миколаєва на матч "Авангард" - "Геліос", футбольний клуб "Геліос" виступив з різкою незгодою та звернувся до Суддівського комітету Федерації футболу України з наступним проханням про заміну рефері:

"Футбольний клуб "Геліос" просить замінити арбітра матчу 19 туру першості України серед команд клубів Першої ліги сезону 2017/18 рр. "Авангард" – "Геліос", який відбудеться 29 жовтня 2017 р. у м. Краматорськ, Володимира Міланича з Миколаїва.

Останнім часом судівство цього арбітра у матчах за участі "Геліоса" було здебільшого однобоким, некваліфікованим, дещо упережденим та направленним виключно проти нашої команди. З такою роботою В. Міланича ми зіткнулися у матчах 4 туру "Геліос" - "Арсенал" (05.08.2017) та 14 туру ФК "Полтава" – "Геліос" (30.09.2017). Були питання щодо арбітражу цього рефері й після матчу попередньої першості "Геліос" - "Колос" (14.11.2016).

Виходячи з цього, персона рефері В. Міланича не викликає у нас ніякої довіри, а його призначення на матч "Авангард" – "Геліос" ставить під великий сумнів об`єктивність арбітражу та майбутній результат гри".

В усній формі у заміні арбітра було відмовлено. Після цього нами була зроблена спроба запросити на майбутню гру додаткового спостерігача арбітра. При цьому всі витрати на його відрядження футбольний клуб "Геліос" був готовий взяти на себе. Однак і це прохання не знайшла підтримки у керівництва Суддівського комітету Федерації футболу України. Чому - для нас залишилося величезною загадкою.

Виходячи з вище викладеного, ми, футбольний клуб "Геліос", з великою тривогою чекаємо матч 19 туру "Авангард" - "Геліос". Нам дуже хочеться, щоб здоровий глузд взяв гору, а суддівська бригада на чолі з В. Міланичем відсудила майбутню гру у рамках футбольних правил та відповідно до букви закону, а по завершенні матчу арбітражу його спостерігачем була дана об'єктивна оцінка.

 

Футбольний клуб "Геліос"